Eminems uz Coachella skatuves pieaicina Dr. Dre, 50 Cent, Skailāru Greju un citus

Publicēšanas datums : 17.04.2018

Eminems (Eminem) no jauna pārliecina pūli, kādēļ viņš savulaik ir ieguvis “repa dieva” titulu Coachella festivālā.

Pēc The Weeknd un Bejonses (Beyonce Knowles) Coachella priekšnesumiem, Eminems bija kā punktiņš uz “i”, noslēdzot Coachella 2018 pirmo nedēļas nogali. Slavenais reperis uzņēmās biedējošo pienākumu uzstāties pēc Bejonses, kas pilnībā pārrakstīja Coachella vēsturi. Tomēr, par spīti tam, ka Slim Shady nebija simts dejotāju, viņa repa prasmes atstāja nenoliedzami neaizmirstamas pēdas festivāla vēstures lapās. 

image 2
Eminem
 

Šī bija pirmā reize, kad Eminems kāpa uz Coachella skatuves kā festivāla hedlaineris. Savā šovā viņš sniedza lielisku ieskatu savā diskogrāfijā, izpildot tādas klasikas kā “Til’ I Collapse”, “Square Dance”, “White America” un “Sing for the Moment”. Vēloties izrādīt savus talantus visā to spožumā un grandiozitātē, Eminems izpildīja arī “Rap God”. 

 

Protams, bez neliela savējo atbalsta uzstāties tūkstošiem cilvēku priekšā nav nemaz tik interesanti. Tā nu Eminems aicināja uz skatuves savu uzticamo sadarbības partneri Skailāru Greju (Skylar Grey). Ar viņas palīdzību reperis izpildīja dziesmas “Walk on Water”, kuru oriģināli iedziedājusi Bejonse, “Stan” un “Love the Way You Lie”. 

image 1
Skylar Grey & Eminem
 

Pēc Grejas, uz skatuves reperim pievienojās viņa protežē – 50 Cent. Abi uzkurināja pūli ar savu 2003. gada dziesmu “Patiently Waiting”, izraisot klausītājos visai nostalģiskas sajūtas. Izbaudot pūļa sajūsmu, 50 Cent uzņēmās vadību un izpildīja “I Got Money” un savu mega hitu “In Da Club”. Ja domājat, ka pēc tam abi mazliet atkāpās, lai ļautu faniem gūt atelpu, jūs maldieties, jo jau pēc tam abi reperi noslēdza savu duetu ar 2009. gada “Grammy” apbalvoto hitu “Crack a Bottle”. 

 

Visbeidzot uz skatuves Eminemam pievienojās arī Dr. Dre, parādot skatītājiem savu “ķīmiju” klātienē. Abi ne vien izpildīja deviņdesmito gadu kopdarbu “Forgot About Dre”, bet arī Snoop Dogg dziesmu “Nothing But a G Thang” un kaverversiju Tupac “California Love”. 

image 3
Dr. Dre & Eminem
 

 

Uz skatuves kāpa arī Bibī Reksa (Bebe Rexha), lai izpildītu “The Monster”, un Kehlani dziesmai “Nowhere Fast”.

 

Pirms vērienīgā šova noslēgšanas, Eminems atgriezās pie savām saknēm ar dziesmām “My Name Is”, “Not Afraid” un “Lose Yourself”. Kopumā reperis izpildīja ap 20 dziesmām, pierādot, ka 45 gadu vecumā Eminems joprojām ir vīrietis starp puikām, kurš ir ieradies, lai sniegtu meistarklasi repā.  

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white