Eminems saņem kritiku par citu kritizēšanu

Publicēšanas datums : 13.03.2018

Reperis Eminems (Eminem) saņēmis bargu kritiku par to, ka, uzstājoties pagājušajā svētdienā notikušajā iHeartRadio Music Awards ceremonijā, kritizējis Nacionālās ieroču asociācijas (NRA) bosus par viņu reakciju uz nesen notikušo apšaudi kādā Floridas vidusskolā.

Kā jau esam rakstījuši, 11.martā notikušajā pasākumā Eminems kopā ar Kēlani (Kehlani) kāpa uz skatuves, lai izpildītu dziesmu „Nowhere Fast”, kuras laikā pauda savu attieksmi pret organizācijas bosiem, kuri aizstāvējuši domu apbruņot skolotājus, lai novērstu tādas traģēdijas kā pagājušajā mēnesī notikušo apšaudi Marjory Stoneman Douglas vidusskolā Pārklendā, Floridā.

image 1
Eminem & Kehlani


„Dažreiz es nesaprotu, par ko ir kļuvusi šī pasaule, tā uzsprāgst/ Visa šī valsts jūk prātā („Sometimes I don't know what this world has come to, it's blowing up/This whole country is going nuts,”) viņš repojis.

„Un mums ceļā stājas NRA/ Viņi ir atbildīgi par visu šo notikumu/ Viņi tur aukliņas, viņi kontrolē marionetes/ Un viņi draud atņemt donoru ziedojumus, lai būtu droši, ka valdība neko nedarīs/ Un neviens neko nedara, ieroču īpašnieki cieši satver rokās savus pielādētos ieročus/ Viņi savus ieročus mīl vairāk kā mūsu bērnus.” („And the NRA is in our way/They're responsible for this whole production/They hold the strings, they control the puppets/And they threaten to take away donor bucks so they know the government won't do nothing/And nobody's punching, gun owners clutching their loaded weapon/They love their guns more than our children.”)

image 2
Kehlani & Eminem


Vienas nakts laikā Eminems saņēmis bargu kritiku par savu nostāju pret šaujamieročiem, jo daudzi sociālo tīklu lietotāji atcerējušies viņa dziesmu vardarbīgos tekstus un paša mūziķa uzbrukumus savai bijušajai sievai Kimai Mezersai (Kim Mathers).

image 3
Eminem


Pats reperis uz šo kritiku vēl nav atbildējis, taču viņš ir slavējis Pārklendas apšaudē izdzīvojušo Aleksu Moskū (Alex Moscou), kurš Eminemu pieteica uz skatuves un aicināja likumdevējus pieņemt mērus, lai izvairītos no citām līdzīgām nelaimēm.

„Mēs būsim pārāk skaļi, lai viņi varētu mūs ignorēt – Aleks Moskū,” dziesmas „In Your Head” izpildītājs vēlāk tvītojis. „Tas bija gan ļoti iedvesmojoši, gan liels gods, Aleks!”Mums gan šķiet, ka cilvēks, kurš visu savu agresiju izliek mūzikā, dzīvē varētu būt pavisam miermīlīgs… Kā domā tu?

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white