Eminems reiz uzdāvināja Eltonam Džonam pārīti dimantos noklātu seksa rotaļlietu

Publicēšanas datums : 05.12.2017

Abu mūziķu draudzība aizsākās 2001. gada “Grammy” balvu pasniegšanas ceremonijā un turpinās vēl līdz šai baltai dienai. 

Viesojoties Greiema Nortona (Graham Norton) šovā, Eltons Džons (Elton John) apsprieda savu draudzību ar slaveno reperi Eminemu (Eminem). Izrādās, ka savas slavas pirmsākumos Eminems saņēma skarbu kritiku par viņa homofobiskajiem dziesmu tekstiem. 2001. gada “Grammy” balvu pasniegšanas ceremonijā, kur reperim bija plānota uzstāšanās ar hitu “Stan”, Geju un lesbiešu aliance pret apmelnošanu (The Gay & Lesbian Alliance Against Defamation (GLAAD)) piketēja ārpus “Staples” centra, kur togad norisinājās prestižā ceremonija. 

Lai parādītu, cik “homofobisks” viņš ir, Eminems savam priekšnesumam pieaicināja Eltonu Džonu. Šī uzstāšanās ne vien radīja pamatīgu satraukumu un sajūsmas vētru mūzikas industrijā, bet arī iegāja vēsturē kā viens no labākajiem “Grammy” priekšnesumiem. 

Atceroties šīs draudzības sākumu, Eltons Nortonam atklājis: “Tik daudzi cilvēki viņu apvainoja par homofobu viņa dziesmu tekstu dēļ, kas, manuprāt, bija pilnīgas muļķības. Es iznācu un atbalstīju faktu, ka viņš tāds nav un es uzstājos “Grammy” ceremonijā kopā ar viņu, izpildot “Stan”.” 

“[Es uzstājos] Dido vietā. Es biju tas, kurš izņēma “L” no Dido!” pajokoja Džons. “Mēs kļuvām par draugiem. Mēs esam lieliski draugi kopš tā laika. Viņš ir lielisks puisis. Es viņu intervēju pagājušajā nedēļā žurnālam.” 

“Es viņu vienkārši dievinu,” turpināja sajūsmināties mūzikas leģenda. “Kad es un Deivids Furnišs (David Furnish) noslēdzām savu civillaulību, es saņēmu paciņu no Eminema. Tas tikai pierāda, cik homofobisks viņš nav! Tajā bija divi dimantos noklāti dzimumlocekļu riņķi uz velveta spilventiņiem. Man gan jāsaka, ka tie ir palikuši neizmantoti!” 

image 1
Elton John & David Furnish

Pilno interviju vari noskatīties klipā zemāk! 

Mākslinieki: Eminem, Dido, Elton John

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white