Eminems pastāstījis par savu negaidīto uzstāšanos “Oskara” ceremonijā

Publicēšanas datums : 11.02.2020

Par vienu no interesantākajiem tematiem Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijā kļuva ne tikai Dienvidkorejiešu radītā filma “Parazīts”, bet arī negaidītā repera Eminema (Eminem) perforamance, izpildot savu vienu no populārākajiem skaņdarbiem “Lose Yourself”.

Mūziķis kāpa uz skatuves, pārsteidzot viesus 17 gadus pēc tā, kad dziedātājs saņēma labākā skaņdarba titulu filmā “8. jūdze” (8 Mile). Toreiz reperis nebija klāt, lai saņemtu balvu, taču tagad Eminems medijam “Variety” pastāstīja, kāpēc viņš izvēlējas uzstāties šā gada ceremonijā. “Man šķita, ka, ja tad man nebija tādas iespējas, tagad tas varētu izskatīsies forši. Tad man nemaz nelikās, ka es spēšu uzvarēt un mēs tikko bijām izpildījuši “Lose Yourself” “Grammy” balvu pasniegšanas ceremonijā neilgi pirms “Oskara” pasniegšanas, tāpēc mums šķita, ka tā ir slikta doma. Turklāt tajā laikā, es domāju, ka tāda tipa šovs mani sapratīs,” atzina mūziķis, “Taču tad es uzzināju, ka es uzvarēju. Tas bija neticami! Tas man parādīja, cik reāla un īsta ir šī balva. Tu neierodies, bet tik un tā uzvari.”

Mūziķis izteicās, ka 2003. gada ceremonijā viņš bija mājās ar savu meitu Heiliju un balvu saņēma Luiss Resto (Luis Resto), kurš producē ierakstus kopā ar dziesmu autoru. “Viņš man piezvanīja, un es atceros, ka telefons turpināja zvanīt un zvanīt un vienīgais, ko es domāju bija: “Sasodīts, es taču cenšos gulēt.” Bet es atbildēju un viņš man pastāstīja, ka es uzvarēju. Tolaik tas bija cits laiks un mana dzīve bija pavisam savādāka.” Dziedātājs piebilda, ka šis gads šķita piemērotākais, ņemot vērā jaunā albuma “Music To Be Murdered By” izdošanu. 

Pēc negaidītā 2002. gada dziesmas izpildījuma, tās pārdoto kopiju skaits manāmi auga, mainoties no 2 tūkstošiem pārdoto digitālo kopiju 8. februārī uz 7 tūkstošiem pārdoto skaņdarba kopiju 9. februārī. Neilgi pēc savas uzstāšanās, izpildītājs dalījās ar tvītu, atvainojoties Kinoakadēmijai, ka tikšana līdz “Oskara” skatuvei prasīja viņam 18 gadus.

 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Eminem

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white