Ella Maia ir iemīlējusies jaunajā singlā "Trip"

Publicēšanas datums : 06.08.2018

Ellas Maias (Ella Mai) ceļš pretī slavai šogad ir bijis īsts piedzīvojumus, kuru ir bauda vērot no malas, un tas it nemaz vēl nav galā. 

Laidusi klajā trīs EP albumus, viņas 2017. gadā izdotais “Ready” beidzot sniedza māksliniecei vietu aktuālajā mūzikas apritē, kuru viņa bija pelnījusi. Un tas viss pateicoties singlam “Boo’d Up”, kas iekaroja ASV R&B singlu topa līderpozīciju. Tagad māksliniece ir gatava jau atkal iekarot topu virsotnes ar jaunu ierakstu, kura nosaukums ir “Trip”. 

Klavieru pavadījuma dziesmā Maia ir līdz ausīm aizrāvusies ar mīlestību, ko saņem savās attiecībās. Stāstot, kā tapusi dziesma “Trip”, tās producents Mustard atklājis, ka tā radās tuvāk debijas albuma beigām. 

“Nepilnu trīs dienu laikā mēs radījām pilnīgi visu dziesmu no nekā. Tas bija vienīgais, ko es viņai piekodināju – ka vēlos visu radīt no nulles. Es nevēlējos izmantot kaut ko, kas ir bijis jau iepriekš,” skaidro Mustard. “Es vēlējos radīt ko tādu, ko mēs paši vēlamies dzirdēt. Mēs izvēlējāmies labākās dziesmas, ko viņa bija ierakstījusi iepriekš, lai pabeigtu albumu. Mēs devāmies uz studiju un radījās vēl sešas vai septiņas dziesmas, un šī bija viena no tām. Lai kam arī es atskaņotu šo dziesmu, reakcija bija: “Oho, tā ir laba dziesma!”” 

Noklausies Ellas Maias jauno dziesmu “Trip” zemāk! 

Mākslinieki: Ella Mai

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white