Elija Gouldinga ir stāvoklī

Publicēšanas datums : 25.02.2021

Elija Goldinga (Ellie Goulding) un viņas vīrs Kaspars Džoplings (Caspar Jopling) ir sava pirmā mazuļa gaidībās.

Dziesmas “Burn” izpildītāja to, ka atrodas jau grūtniecības 31. nedēļā, pastāstījusi intervijā žurnāla “Vogue” britu izdevumam un atzinusi, ka grūtniecība bijusi liels pārsteigums.

“Es biju stāvoklī, bet man par to nebija ne jausmas,” viņa atklājusi. “Tas notika ap to laiku, kam mēs as Kasparu uz īsu laiku devāmies prom, lai nosvinētu savas laulības pirmā gada jubileju, un tad mēs to arī uzzinājām. Tas bija traki, jo tas nebija ieplānots.

Doma, ka es varētu palikt stāvoklī, man nešķita reāla. Fakts, ka tas notika, lika man justies cilvēciskai. Es gribētu atrast labāku vārdu, lai neteiktu, ka tas man lika justies sievišķīgai, bet man tagad ir tādi izliekumi, kādu man nekad nav bijis, un es tos izbaudu. Mans vīrs tos izbauda.”

image 1

Dziedātāja, kura pazīstama kā fitnesa entuziaste, atzinusies, ka viņai ļoti kārojoties cukura un ogļhidrātu, kas viņas ierastajai diētai nemaz neesot raksturīgi.

“Patiesībā es no lielas pašapmierinātības par to, cik veselīgi ir mani salāti un manas brokastis un kā es ēdu riekstus un sēklas, esmu nonākusi līdz tam, ka viss, ko es vēlos ēst, ir “McDonald’s” produkcija,” stāstījusi popzvaigzne. “Es biju pārbijusies, jo pēkšņi vēlējos visas šīs neveselīgās lietas! Lai ko arī izdarīja šis bēbis, kad pārņēma manu ķermeni, viņš pilnīgi noteikti paziņoja, ka nevēlas ēst brokoļus, spinātus un puķkāpostus. Dodiet man cukuru un ogļhidrātus!”

Diemžēl dziesmas “Worry About Me” izpildītāja nav publikai atklājusi gaidāmā bērna dzimumu, taču atzinusi, ka pati to zinot.

“Mēs to uzzinājām jau pašā sākumā, jo man veica ultrasonogrāfiju, taču mums tas nebija svarīgi. Mēs vienkārši vēlējāmies veselīgu bērniņu. Godīgi sakot, visa šī dzimuma atklāšanas padarīšana man ir visai sveša,” atzinusi mūziķe.

Apsveicam Eliju un viņas vīru!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white