Elija Goldinga sadarbībā ar Juice Wrld izdod jaunu singlu

Publicēšanas datums : 27.06.2019

Angļu dziedātāja Elija Goldinga (Ellie Goulding) ir atgriezusies ar savu otro singlu “Hate Me”, šoreiz saliekot spēkus ar amerikāņu reperi “Juice Wrld”. 

“Patiesība ir tāda, ka cilvēki ir zaudējuši savu prātu un citiem cilvēkiem mēģina visu sabojāt”, Goldinga atzina intervijā dīdžejam Zeinam Lovam (Zane Lowe), “Es sapratu, ka es vienmēr varu mēģināt valkāt šīs rozā brilles, kad runa ir par manām bijušām attiecībām vai manu draugu attiecībām, taču, sākot iedziļināties tajā, tu sāc saprast, cik viss ir šķībs un greizs. Manuprāt, to dažreiz ir nepieciešams dzirdēt, lai saprastu un pārliecinātos par savu situāciju un tas notiek bieži. Es to nospēlēju “Juice Wrld”, viņam tas patika un viņš vēlējās tikt iesaistīts,” stāsta britu mūziķe.  

Runājot par savu nākamo albumu, Goldinga izteicās, ka nevēlas steigties, cerot klausītājiem nogādāt kaut ko īpašu. “Es vienmēr strādāju. Es vienmēr esmu ierakstu studijā, vai tas ir priekš mana albuma...Es strādāju arī pie klasiska projekta pašlaik. Es vienmēr veidoju mūziku. Es vienmēr rakstu, taču albums ir kaut kas man ļoti nozīmīgs, tāpēc es cenšos to izveidot tādu, kādu es vēlos. Bez steigas un panikas,” izklāstīja izpildītāja. 

“Hate Me” seko dziedātājas aprīļa singlam “Sixteen”, kas Lielbritānijas topā ieņēma 21. vietu, savukārt Latvijā tam izdevās ierindoties trešajā pozīcijā. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Ellie Goulding, Juice Wrld

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white