Eiva Maksa piedzīvojusi nedienas ar tērpu

Publicēšanas datums : 24.02.2021

Koncerta laikā mūziķis var pazaudēt prātu, bet var arī pazaudēt topiņu.

Amerikāņu dziedātāja Eiva Maksa (Ava Max) nav atklājusi, kad tieši viņa piedzīvojusi mulsinošo notikumu, taču atklājusi, ka sākumā pat neesot sapratusi, kas noticis, un turpinājusi vienā mierā uzstāties.

Piedaloties podkāstā “'Smallzy's Celebrity Small Talk” un atbildot uz jautājumu par savu visapkaunojošāko pieredzi uz skatuves, nupat 27. dzimšanas dienu nosvinējusī dziedātāja pastāstījusi: “Man nokrita topiņš! Es jums neteikšu, kurā koncertā tas notika... Manam topam bija divi slāņi, bet apakšējais bija caurspīdīgs. Virsējais bija tāds kā josta, un tā pārplīsa! Es neko nenojautu, līdz kādā brīdī paskatījos uz leju un ieraudzīju savu krūtsgalu!”

Šajā pašā raidījumā dziesmas “So Am I” izpildītāja arī pastāstījusi, cik ļoti apžilbusi jutusies, agrā jaunībā satiekot puiši grupas The Jonas Brothers dalībniekus.

Eiva jūsmojusi: “Ak, man Dievs, The Jonas Brothers Vemblija stadionā! Viņi visi nāca man tuvāk, viņi gāja sinhronā ritmā, pilnīgi vienādi, un man šķiet, ka viņiem matos pūta vējš.

Es domāju: “Kas tagad notiek?” Tas bija ap 2000. gadu, bet tie bija viņi.”

Šobrīd Eiva laimīgi svin sava singla “Sweet but Psycho”, kas bija iekļauts viņas debijas albumā “Heaven & Hell” panākumus, jo tas straumēšanas platformā Spotify ir pārsniedzis vienu miljardu straumējumu.

Apcerot dziesmas neticamos panākumus, mūziķe sacījusi: “Tas ir neprāts... Iekšēji es jūku prātā. Tas ir traki, es nespēju tam noticēt. Un tas notiek pēc cik, divarpus gadiem? Es jūtu, ka tas ir neticams panākums, un to visu paveikuši fani.”

Zvaigzne nemaz nav noliegusi savu uzticamo fanu nopelnus viņas panākumu kaldināšanā un kā tie ir mainījuši viņas karjeru.

Viņa piebildusi: “Atceries, tas pēkšņi vienkārši notika – neviens mani nepazina pirms “Sweet but Psycho” iznākšanas. Tā dziesma vienkārši sāka dzīvot pati savu dzīvi.”

Nu, tad uzdzīvojam mēs ar’!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Ava Max

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white