Eiropas hitu TOP 40, sadarbībā ar Inchcape Motors Latvia un Ford

Publicēšanas datums : 06.05.2021

Ilgi gaidītā atgriešanās un atkal sadzirdēšanās EHR ēterā! Jau šo piektdien plkst. 13:00 slēdz skaļāk EHR radio staciju (104,3 FM) un klausies Eiropas populārāko hitu TOP 40, ko vadīs ilggadējais topa ambassadors Roberts Lejasmeijers, sadarbībā ar Inchcape Motors un Ford . 

EHR TOP 40  ir vienīgais tops, kas apvieno Eiropas un Latvijas klausītāju mūzikas izvēli! Raidījums par pirktākajām dziesmām Eiropā, kas populāras tieši Latvijā. Dziesmu izkārtojumu TOP listē var ietekmēt ikviens! Viss, ko nepieciešams izdarīt- lejuplādēt EHR aplikāciju, ielogoties savā profilā un balsot! 

Līdzīgs pievelk līdzīgu, vai ne? Tieši tāpēc jaudīgajam EHR TOP 40 pievienojas ne mazāk spēcīgais un stilīgais Inchcape Motors Latvia un Ford . Rūcošie skaistuļi Ford Mustang, Ford Puma un Ford Kuga ir sportiskas enerģijas, stila un kvalitātes apvienojums. Tieši tāds ir arī TOP 40 skanējums ēterā.

image 2

Klausies EHR TOP 40 piektdienās vienos dienā, sadarbībā ar Inchcape Motors un Ford! Baudi Roberta Lejasmejera enerģisko kompāniju un iestartē brīvdienas ar kārtīgu rūcienu! Ja tomēr nepaspēj noklausīties raidījumu ēterā, dodies uz podkāstu sadaļu un klausies to atkārtoti! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white