EHR20 Festivālu Vasara ar reperiem 2.jūnijā!

Publicēšanas datums : 26.05.2023

Pirmajā vasaras piektdienā, 2. jūnijā, radio “Latviešu hiti” aicina uz vērienīgu brīvdabas koncertu sezonas atklāšanu “REPERU VASARA ’23” WONDERSALĀ (Rīgā, Andrejsalā). Tas būs vienas dienas ekspresfestivāls, kurā uz lielās skatuves vienkopus satiksies Latvijas hiphopa daudzveidība.

Uzstāsies: rolands če, Kreisais Krasts, OLAS, Prusax, Reiks, Deniss, Elfs, Wiesulis, Ods un goča, E.V. un “Jaunā Pagrīde”, Kjuumanis un Prospekti, Pre’Set, VEIDERS, DJ24K.

Iepazīsties ar sezonas atklāšanas dalībniekiem jaunajā iknedēļas EHR.FM un HIPHOPS.LV podkāstā “Bīts un Vārds”, kuru vada apvienības “Kreisais Krasts” reperis, bītmeikers  un ierakstu producents Kaizers

2.jūnijā uz vietas WONDERSALĀ būs arī ehr_life tiktok tiešraide, kurā notiks gan ekspresintervijas ar reperiem, gan reportāža no notikuma vietas.

 Uz “REPERU VASARA ’23” WONDERSALĀ aicina HIPHOPS.LV, informatīvi atbalsta radio “Latviešu hiti”.

“REPERU VASARA’23” programma:

Pasākuma pirmajā daļā “REPA SPRINTS” uz skatuves kāps vairāki mākslinieki – aizvadītā gada spilgtākais debitants Wiesulis, repa duo Ods un gocha, reperis E.V. ar albuma “JAUNĀ PAGRĪDE” programmu, kā arī Kjuumanis un hiphopa apvienība no “Prospekti”. “REPA SPRINTS” vadītājs – E.V. (Kārlis Pauls Šēnhofs). Karstu bītu autorprogrammu izpildīs VEIDERS.

Otrajā daļā uzstāsies Latvijas lielākā un ilgāk pastāvošā apvienība “Kreisais Krasts”, šī brīža straumēšanas servisu topu līderi pop- hiphopa grupa “OLAS” un viens no pašmāju repa “jaunās skolas” spilgtākajiem vārdiem PRUSAX. Vakara noslēgumā uz skatuves kāps “Zelta mikrofons” labākā hiphopa albuma balvas laureāts rolands če ar īpaši sagatavotu solo programmu sezonas atklāšanai.

 Abu pasākumu daļu starplaikā ar pārsteiguma “Puslaika šovu” uzstāsies Reiks, Deniss un Elfs, kuri šādā sastāvā pēdējo reizi uzstājās pirms 5 gadiem. Programmā piedalīsies DJ 24k un gaidāmi arī īpašie viesi.

Visa vakara garumā starplaikos un atsevišķos priekšnesumos pie DJ pults saimniekos producents un bītmeikers Pre’Set, kurš iepriecinās ar aktuālām pašmāju hiphopa dziesmām.

 

Biļetes: bilesuserviss.lv

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white