EHR vasara festivālu noskaņās!

Publicēšanas datums : 03.02.2023

Beidzot esam izziņojuši visus 3 lielākos Latvijas festivālus, ar kuriem sadarbosimies vasarā. Svinēsim EHR 20 GADU JUBILEJU visas vasaras garumā:

17. jūnijā - Mežaparka Lielajā estrādē šovasar pirmo reizi piedaloties pasaules līmeņa dīdžejiem norisināsies elektroniskās deju mūzikas festivāls UNREAL FESTIVAL. Galvenie mākslinieki Dmitri Vegas & Like Mike ( Beļģija un Grieķija), Tungevaag (Norvēģija), Plastik Funk (Vācija), Sammy Porter (Apvienotā Karaliste), Gaullin (Lietuva). Dmitri Vegas & Like Mike ir slavenā mūzikas festivālā “Tomorrowland” karaļi un šobrīd ir TOP3 DJ pasaulē. Par EHR un UNREAL sadarbību lasi šeit!

image 1

14. un 15. jūlijā - POSITIVUS FESTIVAL Rīgā, Lucavsalā. Positivus komanda strādā, lai sarūpētu programmas ziņā iespaidīgāko mūzikas festivālu Baltijā un savā 15 norises gadā sagādātu vairākus jaunumus, un programmas ziņā pārspētu visus līdzšinējos festivālus. Viens no pasaulē klausītākajiem mūziķiem apstiprināts kā pirmais mūsu lieldrauga Positivus festivāla galvenais mākslinieks un tas ir neviens cits kā Sam Smith, kurš šobrīd iekaro pasauli ar savu jaunāko superhitu “Unholy” un ir ceļā pie klausītājiem ar jaunu albumu. Par EHR un Positivus Festival sadarbību lasi šeit!

image 2

4. un 5. augustā - SUMMER SOUND festivāls Liepājas pludmalē. Lielākais pludmales festivāls Baltijā – Summer Sound šī gada vasarā norisinājās jau desmito reizi, piedāvājot bagātīgu mūzikas un izklaižu klāstu – uz četrām festivāla skatuvēm varēja vērot vairāk nekā 50 dažādas pašmāju un pasaules mūzikas zvaigznes, tostarp John Newman un Riton, kaimiņzemes The Roop, Ukrainas Go_A, Musiqq, Gacho, ansis, Jumprava, Dagamba, Astro’n’out, Singapūras Satīns, Kreisais Krasts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Ralfs Eilands, Rolands Če un daudzi citi. Par EHR un Summer Sound sadarbību lasi šeit!

image 3

Gan gatavojoties festivāliem, gan to laikā EHR nodrošinās izklaidējošu saturu, īpašus pārsteigumus, konkursus un ekskluzīvus ieskatus no aizkulisēm, kas būs pieejams EHR digitālajos kanālos un radio ēterā. Jau pavisam drīz būs baudāms arī "EHR Festivālu Vasara" interneta radio! Un, protams, visos festivālos Tevi sagaidīs sarkans EHR PARTY BUS, kas tik ļoti iepatikās EHR PARTY cilvēkiem! Trakosim, ballēsim un svinēsim EHR20 jubileju visos lielākajos festivālos kopā!

EHR PARTY BUSā varēsi iekačāt tikai ar EHR aplikāciju, sagatavojies jau tagad!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white