EHR un GHETTO GAMES podkāsts "Par ko mēs vispār runājam”

Publicēšanas datums : 21.06.2021

Ghetto Games ir gatavi savu balsi laist jaunos viļņos un tie ir nevieni citi kā EHR radio viļļņi. Jau no 21. jūnija, pirmdienās, varēsi sekot līdzi jaunam audio raidījumam “Par ko mēs vispār runājam!?” kopā ar Sintiju Leimani. 

image 1

Katru nedēļu viens viesis, kāds no populārākajiem “street culture” pārstāvjiem viesosies, lai ne tikai Tu viņu iepazītu, bet uzzinātu aktuālo arī “Ghetto Games” vasaras karstākajā sezonas laikā. Esi pirmais, kurš uzzina jaunāko. 

Pirmā raidījuma viesis ir neviens cits kā Latvijas 3x3 basketbolists Nauris Miezis, kurš aktīvi gatavojas Tokijas Olimpiskajām spēlēm.  Ja esi palaidis garām, Latvijas 3x3 basketbola komanda ir izcīnījusi vietu Olimpiskajās spēlēs, kas noteikti nav bijis vieglākais ceļš. Bet par to kā ir gājis šo četru gadu laikā, cik viegli no Grīziņa ir tik uz Olimpiādi un  kā komanda nepazaudē ķīmiju sava starpā, ko tik daudz komandas pasaulē apskauž. 

image 3

Noklausies pilno epizodi portālā ehrhiti.lv vai EHR aplikācijā sadaļā "PODKĀSTI" jau tagad!

Savu iknedēļas jautājumu viesim varēsi uzdot Ghetto Games sociālo tīklu platformā Instagram @ghettogames. Nepalaid garām jaunāko epizodi jau nākamajā nedēļa ar Ghetto Faktors uzvarētāju.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white