EHR un Ghetto Games kļuvuši par sadarbības partneriem

Publicēšanas datums : 04.06.2021

EHR & Ghetto Games – skan kopā ideāli! Sadarbība ir tikai sākusies, bet jau ir sajūta, ka esam seni draugi, kuri beidzot ir vienā spēles komandā. Divi spēcīgi Latvijas zīmoli ir apvienojušies, lai kopā izplatīt dzīvesprieka un enerģijas “vakcīnu”! 

image 1

Lana Kovale (EHR Mediju grupas mārketinga direktore) un Raimonds Elbakjans (Ghetto Games dibinātājs) draudzīgi paspieda viens otram rokas un vienojās par jaudīgu sadarbību.

Skaists sākums draudzībai - Ghetto ar populārāko radio Latvijā jauniešu vidū. Apvienojot spēkus, būs iespēja gan ražot saistošu saturu jauniešiem, gan ļaut izpausties pašiem. Šis noteikti būs kaut kas jauns, abām pusēm! Tas ir viens no galvenajiem mērķiem šajā sadarbībā!” - Antons Semeņaks, Ghetto Games projektu vadītājs.

"Jā, mēs visi zinām, ka Ghetto Games ir lielākais ieguldītājs jauniešu fiziskajā un garīgajā attīstībā, taču tas nav viss. Ghetto Games – tas ir īpašs, unikāls ‘vibe’, ko sajūti jau pirmajās sekundēs! Brīvība, azarts, dzīvības enerģija, komandas iedvesma, drosme uzdrošināties un, protams, vinnēt ne tikai spēles laukumā, bet arī dzīvē. Šis viennozīmīgi ir arī EHR esošais redzējums. Mums, kā absolūtam un ilggadējam radio līderim auditorijā 16-30, ir svarīgi izklaidēt un atbalstīt jauniešus, veidojot mūsdienīgu un kreatīvu saturu arī viņiem aktuālajās platformās. Ticam, ka kopā mums izdosies!” - Lana Kovale, EHR Mediju grupas mārketinga direktore.

image 2

EHR mārketinga&radošā komanda ir gatava spridzināt kopā ar Ghetto Games!

Jau 11.jūnijā tiks palaists mūzikas kanāls “Ghetto Games Hip-Hop Hits”, kurā varēsi klausīties labākos hip-hop mūzikas hītus, gan angļu, gan latviešu valodā! Un jau pavisam drīz, vari sagaidīt arī raidījumu ar Sintiju Leimani, kurā viesosies Latvijā atpazīstami cilvēki sporta, mūzikas un kultūras jomā. Padomāts būs arī par klausītājiem un viņu dalību šajos raidījumos. Taču, ar to neapstājamies un drīzumā gaidāmi vēl jaunumi kopā ar Ghetto Games!

Vairāk par Ghetto Games:

https://ghetto.lv/lv/

https://www.instagram.com/ghettogames/

https://www.facebook.com/ghettogames

https://vm.tiktok.com/ZMeKY4WyB/

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white