EHR radio šova Party Service klubu tūres grandiozā atklāšana ir klāt!

Publicēšanas datums : 21.01.2020

Populārā EHR radio šova Party Service klubu tūre, ar dīdžeju un šī raidījuma vadītāju – [Ex] da Bass priekšgalā, jau astoto (!) gadu pēc kārtas, dosies pie saviem klausītājiem un faniem! Grandiozā Atklāšana notiks sestdien, 25.janvārī, Siguldas klubā KAĶIS! Īpašais viesis – video projekciju virtuozs VJ Kosmoss. 

image 1

Ar Eiropā atzītāko hītu un to remiksu variācijām, apmeklētājus muzikāli priecēs dīdžeji [Ex] da Bass un Alvis Still, bet vizuāli – izmantojot dekorācijas un video projekcijas, būs īpaši šai ballītei veidots kluba dizains, kā arī jaudīgi skatuves šova specefekti. Turklāt, pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iegūt ekskluzīvus (un nekur citur neiegūstamus) suvenīrus ar tūres simboliku, kā arī noderīgas dāvanu kartes no tūres atbalstītājiem.

Pasākuma sākums: plkst.22:00.

Party Service ir radio šovs, kas EHR ēterā ir dzirdams jau četrpadsmit gadus, ik nedēļu - piektdienu un sestdienu vakaros. Raidījumā, divu stundu garumā, tiek sniegta informāciju par kvalitatīvas izklaides iespējām Latvijas, Baltijas un Eiropas deju klubos, festivālos un citās ballīšu vietās, jaunāko klubu kultūras aktualitāšu izklāsts, kā arī, Party Service, ar aktuālāko deju mūziku, pozitīvi uzlādē tā klausītājus gatavojoties kādas ballītes apmeklējumam.

Tūri atbalsta: PIONEER DJ, Spray Tan un solāriju studijas ADRENALINE TAN, LED specefekti no PIXELED, vizuālās reklāmas aģentūra UHH DESIGN, mūzikas instrumentu un audiovizuālo iekārtu veikals MUZ PRO, pašapkalpošanās automazgātavu tīkls WASH & DRIVE un SKATIES.LV.

 

Lejupielādē EHR radio aplikāciju un klausies kanālu Party Service!

image 3
 

image 2

 

Seko līdzi tūres notikumiem:

http://facebook.com/partyserviceontour

http://instagram.com/partyserviceontour

http://twitter.com/psontour

http://draugiem.lv/partyserviceontour 

http://skaties.lv/izklaide 

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white