EHR PARTY SERVICE x LUCAS & STEVE in photos

Publicēšanas datums : 12.03.2024

EHR PARTY SERVICE | RADIO SHOW NIGHT kopā ar īpašajiem viesiem LUCAS & STEVE bija vienkārši insane! Vienu lietu mēs noteikti zinām - kā iegriezt karstāko ballīti Rīgā!!! 

Vakara šovā viens no lielākajiem notikumiem viennozīmīgi bija brīvdienu ballīšu celveža "EHR Party Service" ar DJ Magnuss Eriņš B2B DJ Makree LIVE translācijā no "Tower" kluba - šāda aktivitāte European Hit Radio dzīvajā ēterā nebija notikusi ļoti sen; bet savu kulmināciju pasākums piedzīvoja ar pasaules līmeņa dīdžeju LUCAS & STEVE uzstāšanos, kas burtiski "nonesa jumtu" un uzkarsēja koncertzāles atmosfēru pēc pasaules lielāko EDM festivālu parauga. Nakts ballīte turpinājās līdz pat rītam ar [Ex] da Bass un perkusionistu Eināru Latiševu.

Foto: Elvis Caune, TOWER

 

Paldies visiem iesaistītajiem par piedalīšanos un šī šova organizēšanas darbiem, bez jums tas nebūtu izdevies! Un paldies mūsu draugiem klubam "TOWER",  "Playtech LIVE" un intenetveikalam "Frog.lv" par atbalstu! 

EHR PARTY SERVICE - Your nightlife guide ar with DJ Makree and DJ Magnuss Eriņš! Tiekamies arī turpmāk EHR ēterā katru piektdienu & sestdienu no 20:00!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white