EHR MEDIJU GRUPAS SEZONAS ATKLĀŠANA

Publicēšanas datums : 06.09.2021

3. septembrī, svinīgā gaisotnē atklājām jauno EHR Mediju Grupas sezonu. 

Pasākuma viesus izklaidēja dažādi priekšnesumi un izdancināja pašmāju vadošie DJ kā Ozols, Roberts Lejasmeijers, Zane Stocka, [Ex] Da Bass un citi. 

To kā tas izskatījās no malas vari aplūkot galerijā, savukārt, par to, kas būs dzirdamas un skatāms. mūsu platformās lasi tālākajā tekstā. 

Sākam jaudīgi gan FM apraidē, gan digitālajā vidē. Par katru no jaunumiem, laika gaitā, stāstīsim arī sīkāk, taču pagaidām neliels ieskats būtiskākajā, kam tev jāpievērš uzmanība.

Galvenais gada nogales mūzikas notikums Latvijā - GADA TOP 100. Topā atskatīsimies uz labākajiem šā gada hitiem pie kuriem tapušas neskaitāmas Tik Tok dejas un pilnā balsī dziedāts līdzi dušā, auto un darbā. 

Kopā ar draugiem no Ghetto Games startēsim otro sezonu podkāstam “Par ko mēs vispār runājam”, kurā uzzināsi visu jauno par Latvijas ielu kultūru. 

EHR Superhits programma “Manas Dzīves Superhits ar Valdi Čirkstu” uzņems apgriezienus, piedāvājot tev aizraujošu personību dzīves stāstus, atklātās un izklaidējošās sarunās, ko pavadīs tām nozīmīgi skaņdarbi. 

Superhits līga turpināsies milžu cīņas - lielākie hokeja vārdi pret lielākajiem mūzikas skatuves pārstāvjiem. Kurš kuru? Mūzika hokeju vai hokejs mūziku? Šovu vadīs labi pazīstamā Zane Stocka, kuru dzirdēsi arī programmā “Superhits Klubu Klasika”, kas veidota kopā ar DJ Gustavito.

Sezonas jaunumi arī EHR Russkie Hiti. Tev būs iespēja pieslēgties Tik Tok Live translācijām, kuras vadīs Russkie Hiti dīdžeji. Vēl kāda laba ziņa Tik Tok entuziastiem un iemesls jau tagad piesekot EHR Russkie Hiti kontam - taps sadarbība ar Baltijā vienīgo Tik Tok house - FAM3, un, protams, neizpaliks ekskluzīvas intervijas ar populārākajiem Krievijas mūzikas tirgus māksliniekiem. 

EHR latviešu hitu programmu turpinās spridzināt Youtube šovs “Pabeidz Dziesmu ar Aivo Oski”, kurš tūrēs pa visu Latviju, lai atrastu prasmīgākos un drosmīgākos dziedātājus. 

Tāpat neizpaliks pārsteigumi un īpašas intervijas “Latviešu Hitu Top 10”, ar brīnišķīgo Kato vadītājas lomā.

Kā redzi, izvēle tikai turpina augt. Izvēlies sev patīkamāko saturu un seko, lai nepalaistu garām jaunumus. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white