EHR Latviešu Hiti TOP10 izaudzis līdz TOP20

Publicēšanas datums : 07.01.2022

Līdz šim, katru nedēļu tu klausījies un ar savu balsojumu veidoji Latviešu Hitu TOP10 - nedēļas pieprasītākās “EHR Latviešu Hiti” dziesmas. Ar prieku paziņojam, ka TOP10 ir izaudzis liels un stiprs, tāpēc turpmāk, katru piektdienu, tu dzirdēsi TOP20!

image 1

Latvijā muzikālu talantu paliek arvien vairāk, attiecīgi, arī dziesmu - tieši tāpēc tops kļuvis divreiz garāks. Tas nozīmē - vairāk dziesmas, vairāk aizraujošas sarunas un muzikālu jaunumu.   

Kā jau ierasts, svarīgāko Latviešu mūzikas topu “Latviešu Hitu TOP20” vadīs talantīgā dziedātāja KATŌ.  Jauns hitu saraksts katru nedēļu un vēl nedzirdēta intervija ar kādu viesi no latviešu mūzikas industrijas.
Enerģiski, jautri un muzikāli – tas ir “Latviešu Hitu TOP20”!

Ja dziesma tev ir mīļa, tu to dziedi, dejo un dalies sociālajos tīklos; - “Latviešu Hitu TOP20” ir vēl viens veids kā vari atbalstīt savus iecienītākos mūziķus: BALSO par savām mīļākajām latviešu dziesmām EHR aplikācijā vai portālā ehrhiti.lv sadaļā TOPI un KLAUSIES iknedēļas “Latviešu Hitu TOP20” piektdienās plkst. 14:00! 

Klausies EHR Latviešu Hiti TOP20 EHR aplikācijā vai Ventspilī 94.5 FM.

Latvijā populārākā EHR radio aplikācija pieejama GooglePlay, AppStore un Huawai App Gallery, kā arī klausies savā auto – CarPlay un AndroidAuto!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white