EHR jauniešu šovs “PIRMĀ REIZE”

Publicēšanas datums : 15.08.2022

EHR jauniešu šovs “PIRMĀ REIZE” ar aktrisi Mariju Linarti un grupas “Citi zēni” solistu Jāni Pētersonu. Sarunas un jautājumi par jauniešiem aktuālo. 

EHR jauniešu šovā “PIRMĀ REIZE” runāsim par visām tām pirmajām reizēm, kas sirdij liek pukstēt straujāk, padusēm iesvīsts un elpai aizsisties. Par tām pirmajām reizēm, ko atceramies visu dzīvi, jo pirmā reize taču ir pirmā reize. Iespējams skaistākais dzīves notikums, bet varbūt tāda izgāšanās, stress vai risks, ko labāk nevienam nepiedzīvot. 

Attiecības, sekss, mīlestība, depresija, likuma pārkāpumi, stereotipi, karjera, motivācija, publisks pazemojums, sāpes, vilšanās, zaudējums… To visu raidījumu pēc raidījuma šķetināsim kopā ar mūsu studijas viesiem – gan drosmīgiem jauniešiem, kuri ir gatavi par savām pirmajām reizēm runāt atklāti, gan ekspertiem un cilvēkiem, kas ikdienā strādā ar jauniešiem un zina, kādas pieredzes un pārdzīvojumi ir jauniešu ikdiena. 

Raidījums skan EHR ēterā katru otro piektdienu un svētdienu no 2022. gada augusta līdz 2023. gada martam.

EHR plkst. 11.15, 16.15, 19.15. 

 

Šova pilno versiju var klausīties un skatīties EHR.fm sadaļā PODKĀSTI, EHR YouTube un Spotify kanālos. 

 

Raidījumu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma “Pirmā reize” saturu atbild EHR. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white