EHR ir kļuvis arī par SUMMER SOUND festivāla oficiālo radio

Publicēšanas datums : 06.12.2022

Whoop-whoop! EHR Festivālu vasara 2023 - vēl par soli tuvāk! Kā jau pirms nedēļas izziņojām, nākamgad EHR kļūst par lielāko vasaras festivālu oficiālo radio un atzīmēs savu 20. dzimšanas dienu - trakosim, ballēsim un svinēsim EHR PARTY BUS'ā visas vasaras garumā! Šī notikuma ietvaros tagad varam oficiāli apstiprināt, ka EHR ir kļuvis arī par SUMMER SOUND 2023 festivāla oficiālo radio! Kā ierasts, festivāls norisināsies Liepājas skaistajā pludmalē, 2023. gada 4. un 5. augustā.

image 1

EHR un SUMMER SOUND komandas gatavas jaudīgai sadarbībai 2023. gadā!

Gan Summer Sound, gan arī citos vasaras festivālos, EHR nodrošinās izklaidējošu, unikālu saturu, dažādus pārsteigumus, konkursus un ekskluzīvus skatuvju aizkulišu materiālus – un tas viss būs pieejams EHR digitālajos kanālos un radio ēterā, gan festivālu norises laikā, gan iesildoties pirms tiem!

Lielākais pludmales festivāls Baltijā – Summer Sound šī gada vasarā norisinājās jau desmito reizi, piedāvājot bagātīgu mūzikas un izklaižu klāstu – uz četrām festivāla skatuvēm varēja vērot vairāk nekā 50 dažādas pašmāju un pasaules mūzikas zvaigznes, tostarp John Newman un Riton, kaimiņzemes The Roop, Ukrainas Go_A, Musiqq, Gacho, ansis, Jumprava, Dagamba, Astro’n’out, Singapūras Satīns, Kreisais Krasts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Ralfs Eilands, Rolands Če un daudzi citi. 

Šis, iespējams, bija labākais šovs, kādu man nācies piedzīvot – milzīgs pūlis dziedāja “Friday” pirms es vispār biju uzkāpis uz skatuves! Šī, laikam, bija mana labākā diena šogad”, komentēja piektdienas himnas “Friday” autors, DJ no Lielbritānijas Riton, paužot pateicības vārdus festivāla organizatoriem.

 TIekamies SUMMER SOUND 2023 festivālā 4. un 5.augustā!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white