EHR ēterā jauns šovs par pieredzi ar narkotikām - “Ielas Vielas”

Publicēšanas datums : 13.09.2022

Šonedēļ EHR ēterā izskanēs jauns šovs - “Ielas vielas”. Šova galvenā tematika ir Latvijas medijos maz apspriests, bet ielās populārs temats - narkotikas.

EHR šovā “Ielas Vielas” kopā ar pašmāju un ārvalstu viesiem tiks apspriesti dažādi temati, kas saistīti par un ap narkomāniju. Bez aizspriedumiem vai nosodījuma tiks apskatīta gan narkotiku politika, gan nelegālo vielu riski, gan kaitējuma mazināšanas pasākumi Latvijā un citās pasaules valstīs. 

“Raidījuma pamatā nav sensāciju meklēšana, bet atklāta un godīga saruna par sabiedrībai neērtu tematu.” stāsta raidījuma vadītājs Roberts Šteinbergs, kurš iepriekš izzinājis nelegālo pasauli iefiltrējoties “Centrāltirgus cigarešu mafijā” kā LTV “Aizliegtais Paņēmiens” slepenais žurnālists, bet vēlāk veidojot dokumentālās sērijas par narkotikām “Nelegālais Trips”. 

“Mēs, raidījuma veidotāju komanda, nekādā veidā neaicinām lietot narkotikas. Mēs atbalstām centienus samazināt lietotāju skaitu un mazināt narkotiku izraisītās nāves ar zinātniski pierādītām metodēm.”, stāsta šova vadītājs, “Taču, kā žurnālists, es paturu tiesības uzdot kritiskus jautājumus. Piemēram, kādus mērķus mēs sasniedzam īstenojot pašreizējo narkotiku politiku?”, noslēdz Roberts.

Raidījums EHR radio ēterā būs dzirdams no 2022. gada septembra līdz 2023. gada martam, katru otro piektdienu plkst. 11:15, 16:15, 19:15. 

Šova pilno versiju var klausīties un skatīties EHR.fm sadaļā PODKĀSTI, EHR YouTube un Spotify kanālos. 

Raidījumu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma “Ielas Vielas” saturu atbild EHR.

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white