EHR atbalsta Lielo Talku!

Publicēšanas datums : 16.04.2021

Eiropas Hitu Radio komanda atbalsta kustību “Lielā Talka” un tās norisi visā Latvijā jau 24. aprīlī.  Tas ir vēl viens EHR solis zaļās domāšanas virzienā, kā arī atgādinājums EHR klausītājiem par iespēju iesaistīties Latvijas sakopšanas darbos un parūpēties par apkārtējo vidi.

Lielā Talka vairāk nekā desmit gadu garumā ir apvienojusi un saliedējusi Latvijas iedzīvotājus vides sakopšanas un labiekārtošanas darbos, kā arī veic izglītojošu funkciju, virzot sabiedrību domāt un rīkoties zaļi. Sākot ar šo gadu ikvienam ir iespēja piedalīties Lielajā Talkā, talkojot gan talkas dienā, gan jebkurā citā laikā, kā arī ziedojot, ja pašam nav iespējams piedalīties talkā. 

image 1

Ziedojot kaut vai 1 eiro, jūs varēsiet nodrošināt talkotājiem vienu talcinieka komplektu, kurā ietilpst – viens maiss, viens cimdu pāris, atkritumu maisa izvešana un noglabāšana poligonā. Ziedojumu iespējams veikt Lielās Talkas mājaslapā talkas.lv

Piedalies Lielajā Talkā un sniedz savu artavu, lai mūsu Latvija kļūtu par zaļāko un tīrāko valsti pasaulē. Būsim atbildīgi, talkosim SOLO, DUO, ģimenes talku formātā vai atbilstoši aktuālajiem drošības nosacījumiem! 

EHR un Lielā Talka par zaļu Latviju - katrs atsevišķi, bet visi kopā!

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white