Edu Šīranu pēc slavas iegūšanas vajājušas domas par savu svaru

Publicēšanas datums : 13.02.2018

Kā izrādās, domas par savu svaru nomoka ne tikai meitenes.

Eds Šīrans (Ed Sheeran), piemēram, pārstājis raizēties par to, vai ir resns, tikai tad, kad sapratis, ka neviens nepērk viņa mūziku, balstoties uz to, cik viņš sver.

image 3
Ed Sheeran


Liesmu krāsas matu īpašnieks pēdējo gadu laikā, nemitīgi salīdzinot sevi ar labiem draugiem – Džastinu Bīberu (Justin Bieber) un Hariju Stailzu (Harry Styles), ir krietni novājējis, tomēr nesen metis pie malas stingro diētu, lai tā vietā katru dienu kaut vai mazliet laika veltītu fiziskām aktivitātēm.

image 6
Justin Bieber; Harry Styles; Ed Sheeran


„Es vienmēr domāju: „Viņi ir tik fotogēniski, un viņiem ir „sešpaka” (izteikti vedera muskuļi)…, un arī man vajadzētu tā izskatīties,”” Eds par saviem konkurentiem mūzikas čārtos pastāstījis Džordža Ezras (George Ezra) jaunajā radio raidījumā. „Bet vai man tiešām vajadzētu uztraukties, vai esmu resns vai nē? Neviens nepērk manus ierakstus mana izskata dēļ.

image 1
George Ezra


Kamēr es nebiju kļuvis par dziedātāju, mans izskats mani neuztrauca, un es biju piedzimis ar rudiem matiem. Man bija vienalga. Man bija alus vēderiņš, rudi mati, es nemazgājos un valkāju novalkātas drēbes. Taču, tiklīdz tu nonāc publikas uzmanības centrā un cilvēki sāk tev bakstīt ar pirkstu, tu sāc domāt, ka ar tevi kaut kas nav kārtībā. Piemēram, vai es esmu resns?”

image 4
Ed Sheeran & Cherry Seaborn


Eds dziesmas „Budapest” izpildītājam Džordžam arī atzinis, ka, kad viņi tikušies pirmo reizi, viņš ievērojis bezogļhidrātu diētu un, lai novērtsu pieņemšanos svarā, dzēris tikai degvīnu ar toniku. Taču tagad viņa attieksme pret diētām esot ļoti mainījusies.

„Ēd, ko gribi, un katru dienu nodarbojies ar fiziskām aktivitātēm,” viņš atklājis savu mantru.

image 5
Taylor Swift & Ed Sheeran


Eds pastāstījis arī ar savu karjeras sākumu, atceroties, ka viņa pirmais albums iznācis tajā pašā laikā, kad Adeles (Adele) ārkārtīgi veiksmīgais 2011.gada albums „21”, un kā viņš sekojis Džeimsa Blanta (James Blunt) piemēram, kļūstot par vienu no vissmagāk strādājošajiem vīriešiem šovbiznesā.

image 2
James Blunt & Ed Sheeran


„Visi manā ierakstu kompānijā teica: „Džeimss Blants kļuva tik populārs, jo viņš strādāja smagāk par citiem.” Tāpēc es nodomāju: „Dabūjiet man viņa dienasgrāmatu, un mēs visu darīsim vēl divreiz vairāk,”” smaidījis dziedātājs.

Jāpiebilst, ka pirmdien, 12.februārī ticis paziņots, ka Eds pēc septiņu gadu veiksmīgas sadarbības pametīšot Eltona Džona (Elton John) ierakstu kompāniju „Rocket Music”.

image 7
Elton John & Ed Sheeran


26 gadus vecā mūziķa menedžeris Stjuarts Kemps (Stuart Camp) esot izlēmis atstāt kompāniju un ar Eda menedžmentu nodarboties neatkarīgi no citiem.

image 8
Stuart Camp


Dzīvosim un redzēsim, vai Stjuartam vienam pašam izdosies saglabāt Šīrana popularitāti!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white