Eds Šīrans pieņem apsveikumus un sola jaunu mūziku

Publicēšanas datums : 22.02.2021

Daudz laimes dzimšanas dienā, Ed Šīran (Ed Sheeran)!

Pagājušās nedēļas vidū britu dziesminieks nosvinēja 30 gadu jubileju, savā Instagram kontā publicējot mīlīgu bērnības bildi un piesolot saviem apsveicējiem jaunu albumu.

“Paldies par visām jūsu burvīgajām ziņām, es jūtos ārkārtīgi mīlēts,” viņš iesācis. “Pašlaik esmu ģērbts tieši tāpat kā manā trešajā dzimšanas dienā, gatavs notiesāt pirāta Kolina kāpuram līdzīgo kūku, nabadziņš.

Es atgriezīšos tiešsaistē ar ceturto sērijas albumu kaut kad vēlāk šogad, līdz vēlākam xx.” Šīrans noslēdzis savu ierakstu.

Kā zināms, tad četrkārtējais “Grammy” balvu ieguvējs iepriekš klausītājiem dāvājis albumus “Plus (+)” (2011. gadā), “Multiply (x)” (2014. gadā) un “Divide (÷)” (2017. gadā), kā arī muzikālo sadarbību albumu “No. 6 Collaborations Project”, ko laida klajā 2019. gadā.

Ņemot vērā aritmētikas izmantošanu viņa albumu nosaukumos, fani izteikuši minējumus, ka viņa nākamo plati varētu saukt “Subtract” (“Atņemšana”) vai “Minus” (“Mīnus”). 

2019. gada Ziemassvētkos dziesmas “South of the Border” izpildītājs paziņoja, ka ņem radošo pauzi. 

Nākamā gada augustā Ed un viņa sieva Čerija Sīborna (Cherry Seaborn) sagaidīja pasaulē savu pirmo atvasi, meitu Liru Antarktiku (Lyra Antarctica).

Taču pavisam nesen Eda Šīrana vārdu ar labu pieminējis viņa tautietis, reperis Ghetts. Abi mākslinieki sadarbojušies dziesmas “Drown Me Out”, kas iekļauta Šīrana albumā “No. 6 Collaborations Project”, ietvaros. 

Tagad, kā izrādās, fanu mīlulis ir atmaksājis laipnību, piedaloties Ghetts albuma “Conflict Of Interest”, kas pie klausītājiem nonāca piektdien, tapšanā.

“No visiem cilvēkiem, kas piedalās albumā, viņš savu pantiņu padarīja par savējo visātrāk,” sacījis Ghetts, skaidrojot, ka brīdī, kad viņš Edam nosūtījis piedāvājumu piedalīties dziesmā “10 000 Tears”, mūziķis bijis ceļā uz Japānu.

“Es nudien pārāk necerēju, bet tad viņš ar mani sazinājās un teica, ka esot Japānā atradis studiju, kur brīvajos brīžos varētu pastrādāt,” atklājis reperis. “Viņš ir aizņemtākais cilvēks pasaulē, tomēr atrada laiku, lai izdarītu man šo pakalpojumu”. 

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Ed Sheeran

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white