Eds Šīrans nosaukts par visbagātāko slavenību Lielbritānijā robežās līdz 30 gadiem

Publicēšanas datums : 30.10.2019

Britu dziesminiekam Edam Šīranam (Ed Sheeran) piešķirts bagātākās Lielbritānijas slavenības tituls robežās līdz 30 gadiem, pēc tā kā mūziķim izdevies palielināt savu ienākumu vērtību gandrīz divas reizes gada laikā.

Kā ziņo medijs “Heat”, slavenā izpildītāja mantiskais stāvoklis palielinājies no 94 miljoniem mārciņu 2018. gadā līdz 170 miljoniem mārciņu. Šīrans atņēmis titulu no angļu dziedātājas Adeles (Adele), kura maijā nosvinēja savu 31. dzimšanas dienu.

Lielākā daļa dziedātāja ienākumu nākuši no šajā gadā noslēgtās tūres “Divide world tour”, kas atnesusi 599 miljonu mārciņu lielu peļņu. Tūres laikā Šīrans uzstājās 258 šovos laika periodā no 2017. gada marta līdz 2019. gada augustam. Cita daļa no mūziķa ienākumiem, protams, nāca no britu mūzikas čārtiem, kur dziesminieks ierindojās pirmajā vietā ar astoņiem singliem un četriem albumiem.

Šī topa trešo vietu ieņēmis Harijs Stails (Harry Styles) ar 64 miljoniem lielu vērtību, savukārt piektajā vietā atrodas cits bijušais “One Direction” dalībnieks Nials Horans (Niall Horan). Viņam seko sieviešu grupa “Little Mix” un septīto vietu ieņem nesen par jaunu albumu paziņojušais Luiss Tomlinsons (Louis Tomlinson).

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white