Eds Šīrans neceļ ap māju sienu, "lai turētu bezpajumtniekus pa gabalu"

Publicēšanas datums : 16.04.2018

Mūziķis ir noliedzis runas, ka viņš ceļ ap māju sienu, lai turētu pa gabalu bezpajumtniekus.

Laikraksts “The Sun” nesen publicējis rakstu, kurā apgalvo, ka Eds Šīrans (Ed Sheeran) ceļ apkārt savai mājai sienu, lai atturētu cilvēkus, kas palikuši bez pajumtes vai nonākuši citās dzīves grūtībās, no piekļūšanas viņa mājai. Oriģināli publicētajā rakstā teikts, ka mūziķis ieplānojis uzcelt piecas pēdas augstu nožogojumu. 

Iepazīstoties ar “The Sun” stāstu, Šīrans izmantoja savu Instagram profilu, lai aizstāvētos. Viņš atsaucās uz savu iesaistīšanos labdarības projektos “Shelter” un “Crisis” – abas koncentrējas uz palīdzības sniegšanu bezpajumtniekiem. 

“Dārgā Natālija Edvardsa (Natalie Edwards) no “The Sun” avīzes. Tavs stāsts ir muļķības, es esmu iepriekš iesaistījies vairākos “Crisis” un “Shelter” projektos un nekad neceltu nožogojumus pie savas mājas šādiem iemesliem,” mūziķis paziņojis sociālajos medijos. “Iemesls ir atturēt paparaci, kurus jūs noalgojat, no tupēšanas uz mana durvju sliekšņa. Jauku dienu!” 

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on

 

Eda pārstāvis arī paziņoja “The Sun”, ka nožogojuma būvēšana ir standarta plānošanas procedūra, kuru nerakstīja pats mūziķis. Līdz ar to, tā nekādā veidā neatspoguļo Eda uzskatus vai jūtas par bezpajumtniekiem. Kā zināms, “Shape of You” izpildītājs pats ir savulaik izbaudījis dzīvi uz ielām, kad centās izlauzties slavas saulītē kā mūziķis. 

Mākslinieki: Ed Sheeran

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white