Eds Šīrans kļuvis par tēvu

Publicēšanas datums : 02.09.2020

Angļu mūziķis Eds Šīrans (Ed Sheeran) pirmo reizi kļuvis par tēvu. Izpildītāja sieva Čerija Sīborna (Cherry Seaborn) laidusi pasaulē meitu, kurai pāris devuši vārdu Laira Antarktika (Lyra Antarctica).

Izskatās, ka rudens iestāšanās un vasaras izskaņa dziedātāju vidū nākusi ar priecīgām vēstīm. Laimīgo vecāku sarakstā blakus Keitijai Perijai (Katy Perry), tagad droši var ierakstīt arī pasaules slavu iemantojušo Šīranu, kas kļuva par tēvu pagājušajā nedēļā. Tiesa zināms par to kļuva tikai tagad, kad izpildītājs ievietoja ierakstu savā Instagram profilā. “Neliels paziņojums no manis, tā kā man ir personīgas ziņas, ar kurām es vēlējos dalīties. Pagājušajā nedēļā, ar lieliskas komandas palīdzību, Čerija laida pasaulē mūsu skaisto un veselīgo meitu - Lairu Antarktiku Sībornu Šīranu. Mēs esam viņā pilnībā iemīlējušies. Gan mamma, gan mazulis jūtas lieliski. Mēs ceram, ka jūs varat godināt mūsu privātumu šajā laikā. Sūtu jums daudz mīlestības. Uz tikšanos tad, kad būs laiks atgriezties,” raksta dziesminieks.

Iespējams, paņemtā pauze dziesmu autora karjerā varētu ieilgt. 2017. gada sniegtajā intervijā pārraidei “Good Morning Britain”, mūziķis izteicās, ka nevēlēsies sniegt koncertu tūres, kad viņam būs ģimene. “Es negribu braukt tūrēs, kad man būs bērni, es tiešām vēlos būt tēvs,” atzina izpildītājs.

Šīrans nav kāpis uz skatuves kopš pērnā gada. Toreiz dziedātājs paziņoja par pauzi savā muzikālajā karjerā, lai veltītu laiku sev un ģimenei pēc divu gadu ilgas pasaules mēroga koncertu tūres. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

Mākslinieki: Ed Sheeran

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white