Eds Šīrans jaunu dziesmu prezentē bērēs

Publicēšanas datums : 26.03.2021

 Dziedātājs Eds Šīrans (Ed Sheeran) izrādījis cieņu savam “tikpat kā tēvam” Maiklam Gudinskim (Michael Gudinski) tā, kā to spēj vien mūziķis.

Trešdien, 24. martā dziedātājs kāpis uz skatuves, lai izpildītu pavisam jaunu dziesmu, kas veltīta mirušajam austrāliešu uzņēmējam, kuru Eds iepriekš raksturojis ar vārdiem “prieka tornado”. 

Popmūzikas zvaigzne pats devies no Lielbritānijas uz Austrāliju un divas nedēļas pavadījis karantīnā, lai personiski varētu apmeklēt Melnburnas “Roda Leivera” arēnā rīkoto piemiņas pasākumu. 

Vairāk nekā 7000 lielajai auditorijai viņš paskaidrojis: “Mājsēdes laikā man bija iespēja atrasties karantīnā kopā ar ģitāru, un man vienmēr vislabākais veids, kā tikt galā ar lietām, ir šķitis rakstīt dziesmas, lai tās būtu labas ziņas, sliktas ziņas vai jebkas pa vidu, un te nu ir dziesma, ko es pabeidzu pagājušajā nedēļā.”

Dziesmā ar nosaukumu “Visiting Hours” “Grammy” balvu laureāts stāsta par to, kā vēlas, lai Maikls būtu saticis viņa jaundzimušo meitiņu Liru Antarktīdu (Lyra Antarctica). Viņš dzied: “Es vēlos, kaut debesīm/ būtu apmeklējuma stundas/ tad es vienkārši varētu ierasties/ un pastāstīt tev labos jaunumus/ ka viņa pieaug/ un es vēlos, kaut tu būtu viņu saticis/ tās lietas, ko viņa iemācīsies no manis/ es visas esmu iemācījies no tevis.” (I wish that heaven/Had visiting hours/So I just could show up/And bring good news/That she's getting older/And I wish that you'd met her/The things that she'll learn from me/I got them all from you.”)

Par Maiklu, kas bija izdevniecības “Mushroom Records” dibinātājs, 30 gadus vecais dziedātājs atzinīgi izteicies arī sociālajos medijos publicētajā paziņojumā. Emocionāli piesātinātajā ziņā Eds atcerējies viņu abu daudzās sarunas, rakstot: “Ikviena ar viņu saistītā atmiņa manā prātā ir tik skaidra un precīza, jo katrs mirklis ar viņu bija elektrisks.”

Viņš piebildis, ka reiz esot Maiklam lūdzis viņa paša bronzas statuju, “lai vienmēr varētu ar viņu sadzert savās mājās, jo viņš dzīvoja tik tālu projām... vakarā pirms viņa aiziešanas es biju ļoti pateicīgs, ka varu dalīties ar viņu mīļākajā vīnā un atvadīties.”

Kā ziņo žurnāls “Billboard”, Maiklu, kurš nomira miegā, ar labu vārdu pieminējuši daudzi mākslinieki visā pasaulē, kuru karjerā viņš spēlējis nozīmīgu lomu, ieskaitot Teilori Sviftu (Taylor Swift) un Deivu Grolu (Dave Grohl) no grupas Foo Fighters

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Ed Sheeran

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white