Eds Šīrans intervijā apstiprina kopīgu dziesmu ar Bruno Marsu

Publicēšanas datums : 29.05.2019

Britu dziedātājs Eds Šīrans (Ed Sheeran) pievienojās intervijai ar radio vadītāju Lenardu Makkelviju, kurš plašāk pazīstams zem sava segvārda “Charlamagne tha God”, lai sniegtu informāciju par savu gaidāmo sadarbību pilno projektu “No.6 Collaborations Project”. 

“Es vēlos publiskot šos ierakstus, nevis bēgt no tiem prom. Es tos neredzu kā savas karjeras nākamo posmu. Tas vienkārši ir kaut kas, ko es esmu radījis, un es vēlos to parādīt pārējiem. Priekš manis, tas ir apkopojumu albums ar mūziķiem, par kuru fanu es sevi uzskatu”, intervijā atzina Šīrans.

Mūziķis pastāstīja, ka Kristīnas Agileras (Christina Aguilera) dziesma “Lady Marmalade”, kurā piedalījās vairākas izpildītājas, iedvesmoja viņu sadarboties ar Džastinu Bīberu (Justin Bieber) un Bruno Marsu (Bruno Mars). “Atceries “Lady Marmalade”? Man bija ideja radīt kaut ko tādu. Es domāju, ka varētu sapulcināt Bīberu un Bruno, un mani vienā dziesmā, cik jautri tas būtu? Pirmais cilvēks, kam es piezvanīju bija Bruno. Viņš atbildēja - Kāpēc, lai mēs neierakstītu dziesmu? Tiki divi vien”, izklāstīja Šīrans. 

Par savu sadarbību pilno projektu, populārais dziedātājs paziņoja savā “Instagram” profilā vienu nedēļu atpakaļ. Tas visiem interesentiem kļūs pieejams 12. jūlijā.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white