Eds Šīrans atbild uz grūtajiem jautājumiem

Publicēšanas datums : 11.06.2021

Cik daudz naudas pieder Edam Šīranam (Ed Sheeran)? Kuras dziesmas viņam riebjas spēlēt? BBC Radio 1 ievietotajā videomateriālā mūzikas zvaigzne atbild uz šāda tipa jautājumiem, kurus uzdod bērni.

Šīranu izjautājuši 9-10 gadus veci bērni.

Sākumā jautājumi nebūt nav bijuši grūti, bet viss mainījies, raidījumam progresējot.

Kāds pajautājis, vai dziesmas “Thinking Out Loud” izpildītājs plānojot piedalīties vēl kādā filmā, uz ko mūziķis atbildējis: “Patiesību sakot, man vēl pavisam nesen lūdza izpildīt mazu lomiņu filmā, un tā ir diezgan smieklīga, tāpēc es varētu arī piekrist... Taču es neesmu aktieris, tāpēc, ja kāds man jautā: “Hei, vai tu gribi piedalīties filmā?”, es vienmēr atbildu ar jā.”

Kādam citam jaunietim interesējis, kurš ir Eda mīļākais ēdiens, uz ko atbilde atskanējusi tūlīt, lai arī nav bijusi īpaši precīza: “Ēdiens līdzņemšanai.”

Taču tad saruna kļuvusi mazliet sarežģītāka. Edam. “Vai tu kādreiz esi strādājis kopā ar kādu, kurš tev nepatīk?” skanējis viņam uzdotais jautājums.

“Jā, protams,” atbildējis mūziķis. “Es pilnīgi noteikti esmu strādājis kopā ar cilvēkiem, kuri man nepatīk. Savulaik es esmu sastrādājies ar ārkārtīgi daudziem cilvēkiem, un es teiktu, ka 99,9% no viņiem ir patiesi lieliski, taču, protams, vienmēr atradīsies arī kāds iepuvis ābols.”

Pēc tam kāds no Šīrana jaunajiem faniem gribējis zināt, kad dziedātājs pēdējo reizi ir samelojies.

Uz to viņš sacījis: “Es savā dzīvē cenšos būt ļoti, ļoti godīgs, jo man šķiet, ka melojot tu vienmēr tiksi pieķerts. Nekad nav tā, ka tu netiec pieķerts, tāpēc es nevaru atcerēties, kad bija pēdējā reize, bet tie droši vien bija ar bērnu audzināšanu saistīti baltie meli.”

Un, kad viņam pajautāts, cik daudz naudas viņam pieder, Šīrans skaidrojis: “Man ir ļoti paveicies, jo jau ilgu laiku varu strādāt darbu, kas man ļoti patīk. Esmu labi nopelnījis. Es teiktu, ka man ir vairāk, nekā man jebkad būs nepieciešams. Man patīk atbalstīt labdarības projektus, atbalstīt vietējos biznesus. Man tas šķiet labs veids, kur ieguldīt savu enerģiju.”

“Tā it kā ir tāda izvairīga atbilde, bet es negribu nosaukt konkrētu skaitli... To jūs varat iegūglēt,” viņš piebildis, sakot: “Man šķiet, ka, ja cilvēki ierauga šādu ciparu, viņiem šķiet, ka tāda summa man glabājas bankā. Nedomāju, ka jebkurš, ņemsim par piemēru Džefu Bezosu (Jeff Bezos), arī viņam tā summa nekad nav glabājusies bankā. Lai arī bankā viņam noteikti glabājas pamatīga summa, tas pārējais cipars ir iesaistīts citos projektos.”

Tāpat Šīrans arī dabūjis atbildēt uz jautājumu, vai ir tādas dziesmas, kuras viņam nepatīk spēlēt. “Jā, ir, bet tādu nav daudz, un es esmu profesionālis,” viņš skaidrojis.

Visu grūto Eda interviju vari noskatīties zemāk:

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Mākslinieki: Ed Sheeran

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white