Ed Sheeran jaunais singls ‘BAD HABITS’

Publicēšanas datums : 25.06.2021

Eds Šīrans atgriežas ar jaunu dziesmu ‘Bad Habits’, līdz ar dziesmas video, kuras režiju veidojis Deivs Maijers (Dave Mayers). 

Pēc ārkārtīgi veiksmīgās un izpārdotās pasaules koncerttūres ”Divide” un pēc meitiņas piedzimšanas, pāris gadus Eds Šīrans bija pagājis nostāk no prožektoru gaismām, taču šodien viņš oficiāli ir atgriezies ar jaunu dziesmu. Kā jau ierasts, allaž meklējot jaunus ceļus un pieeju muzikālajai darbībai, arī šodien Eds publisko kaut ko negaidītu un tomēr saglabājot savu izveidoto un tikai viņa raksturīgo sajūtu un skaņas dimensiju kopumu. Jaunā dziesma tapusi kopā ar illgadējiem draugiem un sadarbības partneriem Džoniju Makdaidu (Johnny McDaid), ar kuru iepriekš jau tapusi dziesma “Shape of You” un FRED (No. 6  Collaborations Project).

Jau iepriekš, Eds savos sociālo tīklu profilos izvietoja bildes, kurās redzams kā vampīrs un deva pirmās norādes, ka tās varētu būt saistītas ar jauno dziesmu, kas tagad arī atklājas dziesmas “Bad Habits” video, Eds Šīrans tur redzams alter ego – vampīra tēlā. 

“Ir laba sajūta atgriesties ar jaunu singlu. Videoklipā vēlējos attēlot sliktos ieradumos izmanojot fantastikas žanru, tapēc nolēmu, ka tas būs par vampīriem. Bija visai jautri iejusties tēlā, tomēr viena lieta jautri nebija  -  augstums. Priecīgu skatīšanos!”, par video ideju stāsta Eds. 

Atzīmējot singla iznākšanu, Eds uzstāsies tiešsaistē Ipsvičas Portman Road futbola stadionā, kur notiks TikTok UEFA Euro 2020 šovs. Uzstāšanos varēs noskatīties Eda Šīrana TikTok profilā (@edsheeran) sākot no 23:00. Šī būs pirmā reize, kad dziesmu varēs dzirdēt dzīvajā izpildījumā plašākā auditorija.  

‘Bad Habits’  ir pirmā oficiālā Eda Šīrana relīze kopš 2019. gada Anglijas Nr.1 abuma , ‘No.6 Collaborations Project’. Līdztekus Eds Šīrans ir piedalījies dažādos citos, sev iemīļotu mūziķu projektos, tai skaitā - Cardi B, Bruno Mars, Camila Cabello, Eminem un Travis Scott. Vien nedēļas laikā trīs singli ieguva Anglijas Nr. 1 statusu - I Don’t Care’ ar Justin Bieber, ‘Beautiful People’ feat. Khalid un ‘Take Me Back To London’ feat. Stormzy

Pagājušā mēnesī Radio 1 Big Weekend ietvaros Eds Šīrans uzstājās ar pilno grupas sastāvu, kas tika arī filmēts Snape Maltings mākslas kompleksā dzimtajā Safolkā, Anglijā. Kā arī tika atklāti jaunumi par Ipsvičas Futbola klubu – Eds Šīrans kļuvis par tā sponsoru.  

Patlaban mūziķis strādā pie jauna albuma ieraksta. 

Par Edu Šīranu (Ed Sheeran)

Kopš parādīšanās Anglijas mūziķu aprindās 2010. gadā ar  ‘No.5 Collaborations Project’ – astoņu dziesmu EP, ar viņa tā laika iemīļotu mūziķu piedalīšanos, Safolkā augušais mūziķis ir ieguvis pasaules fanu mīlestību ar dziesmu radīšanas prasmi, spēju mainīties un justies ērti starp dažādiem žanriem, kā arī ar maģisku solo uzstāšanos koncertos. Tagad ar četriem Anglijas Nr.1 albumiem  ‘+’ (2011), ‘x’ (2014), ‘÷’ (2017) un ‘No.6 Collaborations Project’ (2019) – Eds Šīrans ir pārdevis vairāk kā 45 miljonus albumu kopiju un 150 miljonus singlu visā pasaulē.

2017. gada albums  ‘÷’ (Divide), iezīmēja Edu Šīranu par visspieprasītāko mūsu planētas pop izpildītāju. Tas kļuva par ātrāk pārdoto vīriešu kārtas izpildītāja albumu Anglijā. Tajā iekļauti singli  ‘Castle on the Hill’, ‘Perfect’ un ‘Shape of You’, kas vēlāk kļuva par Spoify visstraumētāko dziesmu pēdējā dekādē. 

Ne tikai ieraksti ir Eda Šīrana panākums, bet arīdzan viņa koncerti kļuva par episku piemēru mūsdienu pop kultūrā, kad viens cilvēks uz skatuves spēj maģiskā kārtā piepildīt stadionus visā pasaulē, radot grandiozu pieprasījumu. 2015. gadā Eds Šīrans kļuva par pirmo solo mūziķi, kas vienatnē spējis piepildīt leģendāro Vemblija stadionu, turklāt trīs izpārdotos  koncertos pēc kārtas. Bet 2019. gada koncerttūre “Divide” kļuva par visu laiku vissapmeklētāko koncerttūri. 

Mūziķis ir apbalvos ar Britu Impērijas Izcilības ordeni par savu darbu mūzikā un labdarībā, kā arī  IFPI balvu (Labāk pārdotais mūziķis, 2017); 4 x Grammy; 4 x Ivor Novello; 6 x BRIT; 7 x Billboard balvas un vēl daudzām citām balvām. 

 

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Mākslinieki: Ed Sheeran

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white