Džūlija Maiklsa netur ļaunu prātu uz Rebeku Bleku

Publicēšanas datums : 21.09.2017

Dziedātāja un dziesmu autore Džūlija Maiklsa (Julia Michaels) ir atbildējusi uz apgalvojumiem, ka Rebekas Blekas (Rebecca Black) jaunā dziesma esot Džūlijas dziesmas plaģiāts.

Bleka nesen laidusi klajā savu pirmo EP ar nosaukumu „RE/BL”, kurā iekļauta arī dziesma „Wasted Youth”.

image 2Kopš tās publicēšanas vairāki klausītāji ir norādījuši, ka Rebekas dziesma izklausoties ļoti līdzīga Maiklsas skaņdarbam „Uh Huh”, kurai Bleka šā gada sākumā bija iedziedājusi kverversiju.Portāls Stereogum.com arī norādījis, ka „Wasted Youth” agrīnajai akustiskajai versijai ir pavisam cits piedziedājums nekā nupat klajā nākušajai studijas versijai.Beidzot savu viedokli par šiem apgalvojumiem paudusi arī pati Maiklsa. Komentējot Stereogum tvītu par abu dziesmu līdzību, viņa rakstījusi:Vairākas stundas vēlāk viņa atbildējusi fanam, kurš rakstījis: „Lūdzu, pirms kādu apsūdziet plaģiātā un mākslas darba zagšanā, veiciet pienācīgu izpēti. Viltus apsūdzības nodara pāri visiem.”

Džūlijas atbilde bijusi: „Cilvēki var uzrakstīt dziesmas pirms trim gadiem un likt tās pārproducēt. Tā notiek visu laiku. Mani tas neuztrauc. Jūtos glaimota. Tas bija interesants raksts.”Pati Rebeka Bleka uz apsūdzībām plaģiātismā pagaidām nav atbildējusi.

image 1
Rebecca Black


Lūk, abas dziesmas viena pēc otras:
Vai arī tev tās šķiet līdzīgas?

Atgādinām, ka nesen Džūlija Maiklsa Linkin Park solista Čestera Beningtona (Chester Bennington) nāves sakarā runāja par to, cik viņai grūti ir klausīties pašas sarakstīto dziesmu „Heavy”. Vairāk par to vari izlasīt šeit.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white