Džūlija Bergana laidusi klajā jaunu singlu

Publicēšanas datums : 11.09.2020

Lielo popularitātes devu norvēģu dziedātāja un dziesmu autore Džūlija Bergana (Julie Bergan) ieguva ar savu mini-albumu “Hard Feelings”. Tagad izpildītāja ir atgriezusies ar jaunu singlu, kas nēsā nosaukumu “One Touch”.

Mazā plate “Hard Feelings” padarīja Norvēģu pop sensāciju par izpildītāju ar globālu atpazīstamību. Projekta klausījumu skaits sniedzas pāri 35 miljoniem, kā arī “Spotify” mēneša klausītāju skaits sniedzas tuvu 5 miljoniem. Tagadējais singls centīsies palielināt mūziķes slavu, kļūstot par pirmo singlu no nākamās mini-plates “Hard FeelingsS: Ventricle 2”. 

Divas daļas no “Hard Feelings” ir emociju kolekcija, ko es piedzīvoju pagājušā gada laikā. Es esmu cītīgi strādājusi ar sevi, iemācoties iepazīt savas emocijas jaunā veidā. Tie [albumi] pastāsta, kas ir noticis pēdējā laikā, gan labo, gan slikto. Papildus tam, es ceru, ka es kā sieviete spēšu iedvesmot citas meitenes teikt, ko viņas domā un būt pārliecinātām par sevi,” izsakās dziedātāja preses relīzē. 

Singls seko iepriekš izdotajiem šā gada singliem ar muzikālo grupu “Seeb”. Dziedātāji gada un vasaras sākumā kopīgi laiduši klajā divus skaņdarbus - “Kiss Somebody” un “Don't You Wanna Play?”

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

 

Mākslinieki: Julie Bergan

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white