Džordžs Ezra aicina fanus šonedēļ neklausīties un nepirkt viņa singlu "Shotgun"

Publicēšanas datums : 11.07.2018

Šonedēļ Džordžs Ezra (George Ezra) nevēlas būt britu singlu topa virsotnē, jo “tas nāk mājās”. 

Bieži negadās redzēt popzvaigzni, kas ir ar mieru atdot savu Nr. 1 singla pozīciju, kur nu vēl mudināt fanus to veicināt. Tomēr tieši to šonedēļ saviem faniem lūdz Džordžs Ezra. 

Britu dziesminieks jau otro nedēļu izbauda Apvienotās Karalistes singlu topa virsotnē ar dziesmu “Shotgun”. Taču viņš ir nolēmis šonedēļ atkāpties no pirmās vietas, lai to piešķirtu Badiela (Baddiel), Skinera (Skinner) un The Lightning Seeds futbola himnai “Three Lions”, gaidot Anglijas pusfināla maču ar Horvātiju. 

“Protams, tas ir lieliski,” par “Shotgun” panākumiem video klipā izteicies Ezra. “Bet, es domāju, ka ir laiks to nocelt no pirmās vietas ar “Three Lions”. Mēs dodamies un mēs lejupielādējam, un mēs straumējam “Three Lions”, un jūs ziniet kāpēc, jo tas nāk mājās. Aiziet, Anglija!” 

Kā ziņo britu Oficiālā topu kompānija (Official Charts Company), pagājušajā nedēļā “Three Lions” ierindojās 24. vietā singlu Top 40. Paredzams, ka dziesma šīs nedēļas laikā piedzīvos strauju popularitātes pieaugumu, bet vai tai izdosies uzrāpties līdz pat pirmajai vietai, uzzināsim jau pavisam drīz! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white