Džordža Smita apvienojas ar Stormzy jaunajā dziesmā "Let Me Down"

Publicēšanas datums : 12.01.2018

Uzlecošā britu zvaigzne Džordža Smita (Jorja Smith) ir publicējusi jaunu dziesmu, kurā viņai piebiedrojas arī Stormzy

2017. gadā Džordža Smita tika iepazīstināta kā jaunā daudzsološā britu dziedātāja un dziesmu autore. Tiesa gan viņa varbūt neguva astronomiskus panākumus topos, tomēr mūzikas kritiķu skatiens viņu uzmana jau no pašiem pirmsākumiem. Tas viss atmaksājies, jo dziedātāja nupat laidusi klajā jaunu dziesmu “Let Me Down”, un tajā piedalās arī grime mākslinieks Stormzy

“Let Me Know” Smitas balss plūst pār smeldzīgām, bet maigām klavieru melodijām. “Dažreiz es neiebilstu, ja es būtu mazāk svarīga (Sometimes I wouldn’t mind if I was less important),” dziesmu iesāk Smita pirms viņa sniedz melanholisku āķi, kas iedursies klausītājiem tieši sirdī. Ilgi nav jāgaida, lai izdzirdētu arī Stormzy, kurš parādās jau otrajā pantiņā, paskaidrojot, kādēļ viņš nav attiecību “materiāls”. “Neiznieko savu mīlestību uz manis / Kad es redzu asaras, visticamāk es bēgšu prom (Don’t go waste your loving on me / When I see tears I’m likely to run),” mūziķis repo. 

image 1
Stormzy

Intervijā ar Apple Music radiostacijas Beats 1 dīdžeju Zeinu Lovu (Zane Lowe) Smita runājusi par savu sadarbību ar Stormzy. “Es atceros, ka biju studijā kopā ar producentu Edu Tomasu (Ed Thomas),” skaidro mūziķe. “Un viņš spēlēja akordus uz klavierēm un es dziedāju, un Stormzy vienkārši tajā ieplūda un izplūda no tās – tieši to viņš arī dara savā pantiņā. Tas vienkārši bija skaisti un maģiski. Es domāju, ka mēs radījām ļoti īpašu mirkli, un papildus tam viņš ir tik jauks puisis.” 

Klausies dziesmu “Let Me Down” zemāk! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white