Džo Džonass un DNCE tikai vēlas labi pavadīt laiku

Publicēšanas datums : 02.07.2018

Džo Džonass (Joe Jonas) nespiež saviem grupas DNCE biedriem gūt panākumus.

Pēc tam, kad Džo iepriekšējais muzikālais projekts The Jonas Brothers paņēma radošās darbības pārtraukumu, mūziķis 2015.gadā nodibināja fank-popa grupu DNCE, kurā darbojas kā solists.

image 2
DNCE


Grupas debijas singls „Cake by the Ocean” ātri vien iekaroja mūzikas čārtus, taču Džo uzstājis, ka viņš un grupas biedri - Džeks Loless (Jack Lawless) Kouls Vaits (Cole White) un Džindžū Lī (JinJoo Lee) izbaudot relaksētu pieeju mūzikas radīšanai.

„Mēs sevi pārāk nespiežam domāt par to, vai kaut kas no mūsu radītā nostrādās vai būs veiksmīgs,” Džo sacījis žurnālam „Glass”. „Mēs vienkārši esam četri draugi, kuri vēlas nodarboties ar mūziku, un vai tas ir uz nedēļu vai uz visu mūsu atlikušo mūžu, mēs esam nolēmuši par to pārāk nedomāt un vienkārši labi pavadīt laiku.”

image 3Atgādinām, ka pagājušajā mēnesī grupa DNCE laida klajā savu otro EP „People to People”, kurā atrodamas tādas dziesmas kā „Still Good” un „Man on Fire”.Lai arī grupa ir pazīstama ar savu ritmisko stilu, Džo kaismīgi apgalvojis, ka dziesmām piemītot arī citi aspekti.

„Tu mācies, tu paņem un tu dod,” sacījis 28 gadus vecais mākslinieks. „Mēs vienkārši mēģinām parādīt jums savu mīlestību, savu mākslu un ceram, ka arī paši atpakaļ saņemsim kaut kādu mīlestību.”

image 1
Joe Jonas


Iepriekš grupa DNCE ir sadarbojusies ar Nikiju Mināžu (Nicki Minaj) singlā „Kissing Strangers”.Par saviem muzikālajiem iedvesmas avotiem grupa uzskata Electric Light Orchestra,  Prinsu (Prince), Hall & Oates un Led Zeppelin, bet dziesmu rakstīšanu Džo apzīmējis kā visu grupas dalībnieku patieso kaislību.

image 4
Prince


„Kā dziesmu autori mēs lepojamies, ka spējam izstāstīt stāstus tā, lai jūs joprojām vēlētos just līdzi tiem cilvēkiem, kuri varbūt iet cauri kaut kam citam, kam šobrīd cauri ejat paši,” viņš piebildis.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white