Džesija Nelsone pēc Little Mix pamešanas jūtas brīva

Publicēšanas datums : 09.06.2021

Šobrīd Džesija Nelsone (Jesy Nelson) sevi sauc par godīgu, apmierinātu un brīvu.

Savā pirmajā atklātajā intervijā, kopš paziņošanas par grupas Little Mix atstāšanu pagājušā gada decembrī, Nelsone pastāstījusi, kādēļ pieņēmusi šādu lēmumu un kāpēc savu garīgo veselību un labsajūtu likusi pirmajā vietā.

“Pirms tam es valkāju to, ko, kā man šķita, man vajag valkāt, jo es biju pārāk bailīga, lai vilktu noteiktus apģērba gabalus, kas man liktu izskatīties lielākai par pārējām meitenēm. Es nēsāju korsetes un tamlīdzīgas blēņas, lai izskatītos tajā pašā izmērā kā viņas,” 29 gadus vecā dziedātāja skaidrojusi žurnāla “Cosmopolitan” Lielbritānijas izdevumam. “tagad es vairs neskatos ekrānā un nedomāju: “Ak, mans Dievs, es neizskatos tik labi kā viņas.” Es jūtos brīva.”

“Es nemaz nezināju, ka varu būt tik laimīga. Kad es biju grupā, es domāju, ka justies slikti ir normāli,” viņa piebildusi, runājot par laiku, ko pavadījusi Little Mix sastāvā kopā ar Lī-Annu Pinoku (Leigh-Anne Pinnock), Periju Edvardsu (Perrie Edwards) un Džeidu Tērlvolu (Jade Thirlwall). “Kopš es esmu aizgājusi, es jūtos brīva. Es vairs nemostos trauksmaina, domājot: “Man šodien ir jāfilmējas mūzikas videoklipa, man ir jābadojas.” Vai arī: “Man ir jāietur stingra diēta, lai es izskatītos tāpat kā pārējās trīs meitenes.” Šīs domas mani vajāja visu laiku.”

Nelsone atzinusies, ka pirmie gadi grupā bijuši visgrūtākie, jo britu mediji viņu nodēvējuši par grupas resnuli. Kā pastāstījusi māksliniece, pirms iestāšanās grupā viņa nav izjutusi par sevi nekādu nedrošību, bet pēc nonākšanas Little Mix sastāvā viņas pārliecība par sevi bijusi nulles līmenī.

“Es visu laiku salīdzināju sevi ar pārējām meitenēm. Protams, liela daļa no tā notika tikai manā galvā, bet liela daļa bija arī pagātnē piedzīvotās traumas,” viņa stāstījusi. “Pat pavisam nesen es vēl joprojām tiku ar viņām salīdzināta. Tas ir briesmīgi, kad tev jau tā sevī kaut kas nepatīk, bet tad uz to vēl norāda tūkstošiem cilvēku. Tagad es beidzot jūtos kā es pati. Kad es tagad atskatos atpakaļ uz to meiteni grupa, tā tiešām nebiju es. Nespēju noticēt, cik nožēlojami es jutos.”

Nelsone pastāstījusi, ka viņas lūzuma punkts pienācis, filmējot videoklipu dziesmai “Sweet Melody” no grupas pēdējā albuma kā kvartetam “Confetti”.

“Mums bija mājsēde, un tā bija pirmā reize, kad es varēju atpūsties un pavadīt laiku ar maniem mīļajiem,” sacījusi Džesija. “Es jutos tik laimīga kā vēl nekad, bet es to neapjēdzu, līdz nebiju atgriezusies pie darba. Es uzreiz kļuvu par pavisam citu cilvēku. Es izjutu trauksmi.”

Māksliniece skaidrojusi, ka pirms filmēšanas piespiedusi sevi ēst “pēc iespējas mazāk” un pieturēties pie stingras diētas, jo mājsēdes laikā bija nedaudz pieņēmusies svarā. 

“Vienu dienu, filmējot “Sweet Melody” videoklipu, man filmēšanas laukumā uznāca panikas lēkme, jo es neizskatījos tā, kā vēlējos izskatīties, un man bija ļoti grūti vienkārši būt laimīgai un izbaudīt procesu. Es paskatījos uz pārējām trim meitenēm, un viņas no sirds izklaidējās,” viņa atcerējusies. “Es biju tik greizsirdīga, jo es arī vēlējos tā justies un tā baudīt dzīvi, jo mūzika ir mana kaislība. Piepildīt šo sapni, bet nespēt par to priecāties, jo tu atbilstoši neizskaties, es zināju, ka tas nav normāli.”

“”Sweet Melody” klipā ir viena aina, kurā manis nav, jo tajā brīdī man bija panikas lēkme un es salūzu. Es vienkārši gribēju iet mājās,” Džesija stāstījusi. “Es ģērbtuvē raudāju. Kāds man tuvs cilvēks teica: “Tam ir jābeidzas. Tu nevari turpināt sev to nodarīt. Tu nonāksi tur, kur esi bijusi jau iepriekš.”

Nelsone šo brīdi aprakstījusi kā “augstāko punktu”, jo sapratusi, ka nav veselīgi justies tā, kā viņa jūtas.

“Tas nebija forši pret pārējām meitenēm, kurām bija jāatrodas kompānijā ar cilvēku, kurš tur nevēlas atrasties. Tāpēc es paņēmu pauzi. Pēc videoklipa filmēšanas es izgāju cauri diezgan tumšam periodam,” viņa sacījusi. “Mana mamma teica: “Tagad tam ir jābeidzas. Es esmu noskatījusies, kā tu ciet. Tie ir bijuši 10 tavas dzīves gadi.””

“Tik ilgu laiku es biju raizējusies par citiem un negribējusi viņus pievilt. Vienīgais cilvēks, kuru man vajadzēja darīt laimīgu, esmu es pati, un es sevi pievīlu,” Džesija piebildusi. “Man tā vajadzēja rīkoties savas garīgās veselības labā, jo es zināju, ka citādi atgrieztos tur, kur biju pirms pieciem gadiem, un tas mani biedēja.”

Kas attiecas uz nākotni, Nelsone pastāstījusi, ka darbojoties studijā, kur “vienkārši labi pavada laiku”. Un, lai gan viņa vēl nezina, kad viņas jaunā mūzika tiks izdota, viņa jūtoties patiesi “apmierināta un laimīga”. 

“Tā ir pati dīvainākā un pati labākā sajūta pasaulē,” dziedātāja atzinusi.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Mākslinieki: Little Mix

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white