Džesija Nelsone pamet Little Mix

Publicēšanas datums : 16.12.2020

Little Mix no kvarteta ir kļuvis par trio, jo Džesija Nelsone (Jesy Nelson) grupu ir pametusi.

Pirmdienas rītā dziedātāja jaunumus faniem paziņoja savā Instagram kontā, kur paskaidroja, ka vēlas savā dzīvē koncentrēties uz pozitīvākām lietām.

“Pēdējie deviņi gadi Little Mix sastāvā ir bijuši neticamākais laiks manā dzīvē,” viņa rakstījusi. “Patiesība ir tāda, ka pēdējā laikā atrašanās grupā ir pamatīgi iespaidojusi manu mentālo veselību. Pastāvīgais spiediens atrasties meiteņu grupā un attaisnot uz sevi liktās cerības man ir izrādījies par lielu...

Katra dzīvē pienāk laiks, kad mums ir vairāk jāpievēršas rūpēm par sevi, nevis citu cilvēku darīšanai laimīgiem, un man ir sajūta, ka man šis process ir jāsāk tieši šobrīd. Tādēļ pēc ilgām pārdomām un ar smagu sirdi es paziņoju, ka pametu Little Mix.

Man ir jāpavada laiks kopā ar maniem mīļajiem, darot lietas, kas dara laimīgu mani. Esmu gatava ļauties nākamajai savas dzīves nodaļai – vēl nezinu, kāda tā izskatīsies, bet ceru, ka jūs joprojām būsiet man līdzās un mani atbalstīsiet. Vēlos pateikties ikvienam, kurš ir bijis iesaistīts mūsu ceļā. Par smago darbu un ieguldījumu tajā, lai mēs varētu sevi saukt par veiksmes stāstu.

Paldies ikvienam fanam, kurš nāca uz mūsu koncertiem, kurš klausījās mūsu dziesmas un no sirds dziedāja līdzi, kuri sūtīja man ziņas un atbalstīja mani, es vēlos, lai jūs zinātu, ka es jūs ļoti mīlu, es nekad nebūtu šo visu paveikusi bez jums, un es to bezgalīgi novērtēju. Visvairāk es vēlos pateikties Džeidai (Jade), Perijai (Perrie) un Lī-Annai (Leigh-Anne) par burvīgu atmiņu, kuras nekad neaizmirsīšu, radīšanu. Es ceru, ka jūs turpināsiet piepildīt savus sapņus un turpināsiet radīt mūziku, kas patīk cilvēkiem.”

Paziņojumā, ko sniegusi grupa, apstiprinot Džesijas aiziešanu, rakstīts: “Pēc 9 burvīgiem kopā pavadītiem gadiem Džesija ir nolēmusi pamest Little Mix. Mums visiem šis ir ārkārtīgi skumjš laiks, bet mēs pilnībā atbalstām Džesijas lēmumu.

Mēs viņu ļoti mīlam un piekrītam, ka ir ļoti svarīgi darīt to, kas nāk par labu viņas fiziskajai un mentālajai veselībai.”

Atlikušās grupas dalībnieces ir apstiprinājušas, ka plāno turpināt darboties kā trio, tādejādi pieliekot punktu baumām, ka grupa ir uz izjukšanas robežas. 

“Mēs joprojām izbaudām darbošanos Little Mix un neviena no mums trijām nav gatava tam pielikt punktu,” viņas sacījušas.

Vēlam veiksmi Džesijai un gaidām pirmo dziesmu no Little Mix kā trio!

Foto: publicitātes 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Little Mix

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white