Džesija Nelsona pametusi grupu “Little Mix”

Publicēšanas datums : 19.11.2020

Britu meiteņu grupas “Little Mix” sastāvs kļuvis par vienu dalībnieku mazāks. Soliste Džesija Nelsona (Jesy Nelson) izvēlējusies paņemt pārtraukumu savā karjerā, aizejot prom no grupas. 

Nelsona izlaida trīs dažādas grupas uzstāšanās pēdējā laikā. Tagad kļuva zināms, ka kvartets kļuvis par trio veselības iemeslu dēļ. Meiteņu grupas dalībnieces lūdza žurnālistus un grupas fanus cienīt privāto dzīvi un neuzdot papildus jautājumus par šādu lēmumu, izsakoties, ka nekāda cita informācija netiks izpausta. 

Pagaidām nav skaidrs vai Nelsona paņēmusi īslaicīgu pārtraukumu vai ilgstošu karjeras pauzi. Pirmīt dalībnieces nepiedalīšanās tika skaidrota ar sliktu dziedātājas pašsajūtu. Pērn izdotajā dokumentālajā filmā, mūziķe atklāja, ka cieta no depresijas un pat aizdomājās par pašnāvību, ietekmējoties no negatīviem komentāriem par viņas izskatu. Tajā laikā viņa tika galā ar savām problēmām, pateicoties psihoterapijai un distances ieturēšanai no publiskās dzīves.

Novembra sākumā mūziķes laida klajā savu sesto studijas albumu ar nosaukumu “Confetti”, kas Lielbritānijas topā pagaidām ieņem otro vietu klausītāko albumu sarakstā. 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Little Mix

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white