Džese Viljamss „Tell Me You Love Me” videoklipā pamet Demī Lovato pie altāra

Publicēšanas datums : 04.12.2017

Kā jau piektdien solījām, Demī Lovato (Demi Lovato) beidzot ir laidusi klajā savu tiešsaistē milzīgu interesi izraisījušo, lai arī sirdi plosošo videoklipu dziesmai „Tell Me You Love Me”.

Gandrīz septiņas minūtes garajā videoklipā, ko droši var uzskatīt par nelielu īsfilmu, risinās visai dramatiski notikumi.Pēc nedēļām ilgas cilvēku kacināšanas ar kadriem no videoklipa, kurā viņa redzama, tērpusies līgavas drānās, 25 gadus vecā dziedātāja piektdien, 1.decembrī ir laidusi klajā videoklipu sava sestā studijas albuma tituldziesmai.

Tajā mēs varam redzēt, ka seriāla „Grejas anatomija” („Grey’s Anatomy”) aktieris Džese Viljamss (Jesse Williams) bildina meiteni, dāvinot tai gredzenu ar milzīgu briljantu, bet pēc tam skatītāji tiek aizvesti uz pasakainu kāzu dienu ar daudziem laimīgiem viesiem.

image 2
Kadrs no klipa


Viena problēma: šā pāra attiecības ir ļoti saspringtas, pilnas ar strīdiem, greizsirdību un pamatīgu nedrošības sajūtu.

image 4
Kadrs no klipa


Nē, ja cerēji uz laimīgām beigām, nāksies tevi apbēdināt. Tieši pirms jāvārda teikšanas, Viljamss novelk savu laulību gredzenu un dodas pa kāzu eju atpakaļ.

image 3
Kadrs no klipa


Skaidra lieta, ka Lovato fani (Lovatics) vienkārši dievina šo jauno videoklipu, kura režisors ir Marks Pelingtons (Mark Pellington), kurš ir režisējis arī Demī klipu dziesmai „Skyscraper”, kā arī strādājis ar tādu mūziķu kā Linkin Park, Keane un Kings of Leon videoklipiem.

image 1
Mark Pellington


Savā Tvitera kontā pati dziedātāja šo nosaukusi par „vienu no saviem mīļākajiem videoklipiem…”.Zemāk vari izlasīt fanu reakciju uz to.
Un ko tu saki par „Tell Me You Love Me” video? Vai ir īsts šedevrs?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white