Džesa Glina ir pirmā britu māksliniece ar sešiem Nr. 1 singliem

Publicēšanas datums : 03.04.2018

Džesai Glinai (Jess Glynne) izdevies panākt to, ko vēl nav paveikusi neviena cita britu solo māksliniece, un tas viņai prasīja tikai četrus gadus. 

Adele (Adele) varbūt ir britu popmūzikas karaliene, taču, kad runa ir par Nr. 1 singliem, viņai jāpaliek Džesas Glinas ēnā. Nupat sasniegusi līderpozīciju britu singlu topā ar dziesmu “These Days”, kurā asistē Rudimental, Džesa ir tikusi pie sava sestā Nr. 1 hita dzimtajā Lielbritānijā. Un tas viņu padarījis par pirmo britu sieviešu solo mākslinieci, kam izdevies iegūt tik daudz Nr. 1 singlu. 

“Es nespēju noticēt, ka esmu sasniegusi jau sešus Nr. 1 šajā savas karjeras punktā,” Džesa atklāja britu Oficiālajai topu kompānijai. “Man joprojām ir sajūta, it kā es tikai tikko būtu visu uzsākusi. Man ir tik daudz mākslinieku, kuriem esmu parādā pateicību, kas ir iesaistījušies visās tajās dziesmās, kas ir sasniegušas Nr. 1 pozīciju, jo es to nepaveicu tikai saviem spēkiem vien.” 

“Man ir arī daudz fanu, kuriem pateikties, kas ir bijuši ar mani jau no sākta gala un arī visiem jaunajiem, kas tikai nupat pievienojušies manam ceļojumam. Tagad laiks ķerties klāt otrajam raundam… Gaidiet drīzumā,” piebildusi Džesa, sniedzot mājienus jaunai mūzikai jau pavisam drīz. 

Pie sava pirmā Nr. 1 singla Džesa tika 2014. gada janvārī, pateicoties sadarbībai ar Clean Bandit dziesmā “Rather Be”. Citi viņas Nr. 1 singli ir “My Love”, “Hold My Hand”, “Not Letting Go”, “Don’t Be So Hard On Yourself” un tagad arī “These Days”. 

image 1

 

Ieliekot Džesas panākumus citā skatījumā, vienīgās trīs starptautiskās sieviešu solo mākslinieces, kurām ir vairāk britu Nr. 1 singlu nekā londonietei, ir Madonna (Madonna) – 13, Rianna (Rihanna) – 9 un Kailija Minoga (Kylie Minogue) – 7. Turpretim britu solo mākslinieču vidū Šerila Kola (Cheryl Cole) var lepoties ar pieciem Nr. 1 singliem, kamēr Ritai Orai (Rita Ora) un Gerijai Halivelai (Geri Halliwell) ir pa četriem Nr. 1 singliem. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white