Dženifera Lopeza savu 49.dzimšanas dienu nosvin īstā JLo stilā

Publicēšanas datums : 26.07.2018

Lai gan, paskatoties uz viņu, tas šķiet pilnīgi neticami, 24.jūlijā latīņamerikāņu popmūzikas dīva Dženifera Lopeza (Jennifer Lopez) nosvinējusi savu 49.dzimšanas dienu.

„Kādai, kura 365 dienas gadā – mūsu bērniem, mūsu ģimenēm, pasaulei - dāvā visu, kas viņai ir – es ceru, ka šodien mēs spēsim tev dāvāt visu laimi, ko tu esi pelnījusi.”

image 5
Jennifer Lopez


Tādiem vārdiem Instagramā Dženiferu dzimšanas dienā sveicis viņas mīļotais vīrietis Alekss Rodrigess (Alex Rodriguez).

Bijušais beisbolists, kurš pats savu 43.dzimšanas dienu svinēs jau rīt, 27.jūlijā, slavējis dziedātāju par viņas dāsnumu. Viņš rakstījis: „Kad mēs bijām bērni, dzimšanas dienas bija liels notikums, jo viss grozījās ap dāvanām, ko saņemsim. Jauna beisbola nūja, deju kurpes, varbūt jauns CD (Jā, es esmu vecs!). Es esmu liecinieks tam, kā Dženiferai tas ir mainījies un kā viņa ir atradusi prieku iespējā dalīties ar citiem.”


Šie siltie vārdi tikuši publicēti līdzās fotogrāfijām, kurās pāris savus svētkus svin Bahamu salās, kur, kā noskaidrojis izklaides kanāls „E! News”, „viņi svinējuši savas dzimšanas dienas kopā ar bērniem”.

Izklaides kanāla ziņu avots pastāstījis, ka visa ģimene ieradusies pludmales mājā, kurā apmetušies, jau svētdien un savu pirmo dienu šajā vietā pavadījuši pludmalē, spēlējoties ūdenī un būvējot smilšu pilis.

image 4
Jennifer Lopez & Alex Rodriguez ar bērniem


„Visi bērni ir ļoti labi draugi, un viņiem patīk pavadīt laiku kopā. Viņi skraidīja apkārt, spēlējot spēles un šļakstoties ar ūdeni,” stāstījis ziņotājs.

Atgādinām, ka JLo un viņas bijušajam vīram Markam Entonijam (Marc Anthony) ir 10 gadus veci dvīņi Makss (Max) un Emme, bet Aleksam jeb A-Rod no iepriekšējās laulības ir 10 gadus veca meita Ella un 13 gadus veca meita Nataša (Natasha).

image 3
Jennifer Lopez & Alex Rodriguez ar bērniem


Un, lai gan pāris piedalījies jūrmalas priekos kopā ar bērniem, viņu atvaļinājums Bahamu salās dāvājis viņiem iespēju arī pašiem tikt pie godam nopelnītās atpūtas.

„Vakarā, kamēr bērni spēlējās ūdenī, viņi vēroja saulrietu. Bija ļoti skaisti un mierīgi, jo apkārt nebija neviena sveša cilvēka. Viņi vienkārši kopā kā ģimene ieklausījās viļņu skaņās un tad devās mājās, baudīt vakariņas,” atklājis ziņu sniedzējs.

image 1
Jennifer Lopez & Alex Rodriguez


image 2
Alex Rodriguez & Jennifer Lopez


Tomēr fitnesa fanātiķe nav varējusi pretoties kārdinājumam un galu galā apmeklējusi arī vietējo sporta klubu, kurā gan viņa, gan Alekss nodevušies sportiskām aktivitātēm. Skatoties uz Dženiferas lielisko ķermeni, ir pilnīgi skaidrs, ka smagais darbs ir atmaksājies ar uzviju!

Current birthday situation... yup photo credit : @lacarba

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on


Tā kā tuvojas arī Aleksa dzimšanas diena, nespējam vien sagaidīt mīlestības pilno publikāciju Instagramā, ko viņam neapšaubāmi ir sagatavojusi Dženifera!

Daudz laimes abiem gaviļniekiem!

image 6

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white