Dženifera Lopesa jaunajā singlā apvienojusies ar “Maluma”

Publicēšanas datums : 25.09.2020

Pēc solījumu sniegšanas faniem jūlija mēnesī par kopīga hita ierakstīšanu, Dženifera Lopesa (Jennifer Lopez) un “Maluma” klausītājiem nogādājuši no divām daļām sastāvošo singlu.

Līdz ar dziesmu, mūziķi publiskojuši arī videoklipu, kas sadalīts divās daļās. Pirmās četras ar pusi minūtes skan skaņdarbs “Pa Ti”, turpretī atlikušo laiku muzikālā klipa skatītājus priecē singls “Lonely”, savstarpēji caurvijoties ar saviem sižetiem. Tāpat abi skaņdarbi tiks iekļauti nākamā gada filmas “Marry Me” skaņu celiņā, kur noteikta loma ir atvēlēta arī abiem dziedātājiem, papildinot bagātīgo aktieru klāstu.

Sadarbība ar “Maluma” ir Lopesas pirmais skaņdarbs 2020. gadā, sekojot diviem pērnajiem singliem - “Baila Conmigo” un “Medicine”. Dziedātāja arīdzan ieturējusi ievērojamu pauzi albumu izdošanā, patlaban pēdējai platei “A.K.A.” priecējot klausītājus 2014. gadā. 

Savukārt kolumbiešu dziesminiekam šī ir jau ceturtā dziesma šogad. Apvienotais singls seko jūlija izskaņā izdotajam ierakstam “Hawái”, kas ieņēma pirmās vietas spāniski runājošās valstīs, savukārt “Billboard” singlu topā palika 55. pozīcijā. 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white