Džejs Šons jaunajā videoklipā grib, lai tu noliec to sasodīto telefonu

Publicēšanas datums : 17.05.2017

Meitenīt, noliec to savu sasodīto telefonu – Džejs Šons (Jay Sean) mēģina tev uzdot jautājumu!

Piedaloties producentu komandai Rock Mafia, kuri ir strādājuši ar tādām zvaigznēm kā Džastins Bībers (Justin Bieber) un Selēna Gomesa (Selena Gomez), un Korijam Enemijam (Cory Enemy), kurš iepriekš sadarbojies ar Siu (Sia) un Snakehips, hip-hopa un R&B izpildītājs savā jaunākajā tropu noskaņās ieturētajā dziesmā uzdod jautājumu „Do You Love Me” („Vai tu mani mīli”). Jaunā Džeja Šona dziesma ir tik perfekti nogludināta, ka slīdēt slīd pa jebkuru deju grīdu.

image 4
Rock Mafia


image 2
Cory Enemy


Lai gan dziesma pati par sevi ir ļoti romantiska, to pavadošo videoklipu par tādu nenosauksi. Tajā attēlota ar sociālajiem medijiem apsēsta meitene, kuru attēlo Instagram zvaigzne un modele reālajā dzīvē Siāra Hanna (Ciara Hanna), kura visu savu dzīvi pavada, izvairoties no cilvēciskiem kontaktiem, priekšroku dodot „patīk” atzīmēm un komentāriem.

image 1
Ciara Hanna


Asprātīgais mūsu kopīgo digitālo baiļu un vēlmes ar citiem kontaktēties, tikai droši paslēpjoties aiz savu mobilo telefonu ekrāniem, atspoguļojums „Do You Love Me” klipu padara daudz dziļāku, kā to varētu gaidīt no popdziesmas.„Šis videoklips atšķiras no visiem maniem iepriekšējiem. Es vēlējos radīt iemeslu sarunai par mūsu pieaugošo apsēstību ar sociālajiem medijiem un kā tā pamazām pārņem mūsu dzīves,” par klipu savā preses relīzē pastāstījis Šons.

„Šis stāsts ir par meiteni, kura nespēj atteikties no sava telefona lietošanas pat pilnā sparā notiekošas ballītes laikā. Mīlas sakars ir pašai ar sevi… atspoguļots telefonā un visos sociālajos medijos, kurus viņa katru dienu lieto,” viņš piebildis.

image 3
Jay Sean


Atcerēsimies, ka arī Major Lazer savas dziesmas „Run Up” videoklipu ar Nikijas Mināžas (Nicki Minaj) un PARTYNEXTDOOR piedalīšanos veidoja par šo pašu tēmu.Kā tev patīk jaunais Džeja Šona videoklips?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white