Džeisons Derulo un Ādams Lavīns popularizē savu dzīvesstilu

Publicēšanas datums : 26.01.2021

Divi amerikāņu mūziķi apvienojušies, lai iemācītu mums pareizi dzīvot.

Džeisons Derulo un Ādams Lavīns pirmo reizi metušies kopā un atrāda pasaulei, kas no tā sanācis, ar dziesmu “Lifestyle”.

Dziesmas “Savage Love (Laxed – Siren Beat)” izpildītājs un grupas Maroon 5 līderis katrs atsevišķi un abi kopā apbrīno bagātnieci, kuras dzīve sastāv no briljantiem un dolāru kupīrām, tajā pašā laikā apcerot, vai viņa satiktos ar kādu no viņiem, ja puišiem nebūtu ne graša pie dvēseles. 

Dziesmas daļā, ko izpilda Derulo, atrodamas atsauces uz Rianas (Rihanna) 2012. gada hitu “Diamonds” un Future 2015. gada dziesmu “F*ck Up Commas”.

Piedziedājumā abi vokāla meistari jau skaidri un gaiši noprasa: “Mazā, vai tu paliktu ar mani, ja man nebūtu naudas? (“Baby, would you stay if I'm broke?")

Derulo arī laidis klajā bagātīgu un deju soļiem piesātinātu “Lifestyle” vizuālo noformējumu, kas noteikti izpelnīsies plašu popularitāti TikTok sabiedrībā.

“Viena no manām mīļākajām paša radītajām dziesmām & tajā piedalās @adamlavine,” Džeisons ierakstījis savos sociālajos medijos, piebilstot, ka, lai uzražotu šo videoklipu, viņam nācies mazliet sajukt prātā.

Lūk, arī Džeisona mentālās veselības nestabilitātes cēlonis!

Foto: youtube.com, publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā  

 

Mākslinieki: Jason Derulo

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white