Džeisons Derulo izdevis jaunu singlu “Take You Dancing”

Publicēšanas datums : 23.07.2020

Globālā popmūzikas zvaigzne Džeisons Derulo (Jason Derulo) izdevis singlu “Take You Dancing”, kas pieejams visās straumēšanas vietnēs!

Tveicīgais, latīņu ritmos veidotais skaņdarbs tiek izdots līdz ar TikTok deju video. Dziesmas oficiālais video tiek plānots pēc pāris nedēļām. "Šajos grūtajos laikos, mums visiem ir nepieciešama dziesma, kas spētu uzlabot noskaņojumu", stāsta Derulo. "Ceru, “Take You Dancing” var būt kā gaismas stars izaicinājumu pildītajās dienās.”

Piektdien, 24. jūlijā, atzīmējot singla iznākšanu Derulo piedalīsies ABC Good Morning America "Summer Concert Series".

Ar gandrīz 30 miljoniem sekotāju, Derulo patlaban atrodas starp Top20  TikTok  zvaigznēm un aktīvākais no platīna statusa mūziķiem visa platformā. Jaunākais singls seko pēc vairākiem straumēšanas vietņu panākumiem: Alok, Martin Jensen & Jason Derulo “Don’t Cry For Me“ un Jason Derulo x Puri x Jhorrmountain -  "Coño", kur pēdējais ir iekļauts vairāk kā 14M TikTok video.

Jawsh 685 & Jason Derulo "Savage Love" kļuvusi par vasaras sensāciju, sasniedzot 100 miljonus klausījumu un turpina būt par top hitu vasaras pleilistēs. Savukārt video dziesmai skatīts 22 M reižu!

Džeisona Derulo kontā ir 11 RIAA sertificēto platīna singlu, 1 miljards atskaņojumu Spotify, tuvu 6,5 M YouTube skatījumu un visa pasaulē pārdoto singlu  skaits sniedzas pāri 50 miljoniem.  Starp visiem pasaules hitiem ir paša Derulo dziesmas, gan arī sadarbības ar tādām zvaigznēm kā  Lil Wayne, Pitbull, Diddy un  Sean Kingston.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

 

 

 

Mākslinieki: Jason Derulo

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white