Džeisons Derulo apgalvo, ka neienīst sievietes

Publicēšanas datums : 31.05.2018

Džeisons Derulo (Jason Derulo) atspēkojis kritiku, ka viņa dziesmās sievietes tiekot atspoguļotas kā objekti.

Dziesmas „Talk Dirty” izpildītājs jau iepriekš ir nonācis uzbrukumu krustugunīs par savu dziesmu provokatīvajiem tekstiem, kuros bieži vien nedabiski daudz uzmanības tiek pievērts sieviešu dibeniem, taču viņš uzstājis, ka sievietes neienīstot un ka par lielu daļu viņa dziesmu skandalozāko tekstu esot atbildīga viņa dziesmu līdzautore, kura pati ir sieviete.

image 1
Jason Derulo


„Kas attiecas uz mani, kad esmu kopā ar savu māti, es esmu viens cilvēks, kad esmu kopā ar saviem draugiem, esmu cits cilvēks, kad esmu kopā ar savu mīļoto, esmu vēl citādāks, tāpēc domāju, ka laika un vietas pietiek visam,” dziedātājs sacījis birtu laikrakstam „The Sun”. „Sieviešu nīdējs? Patiesību sakot, dziesmu „Tip Toe” es sarakstīju kopā ar kādu sievieti.”„Tieši viņa ir sarakstījusi visnetīrākos dziesmā dzirdamos vārdus,” apgalvojis 28 gadus vecais, Floridā dzimušais hitu meistars, visus „nopelnus” piedēvējot savai dziesmas līdzautorei Soukijai Sairenai (Soaky Siren).

„Man ir daudz Platīna diska statusu ieguvušu hitu, kuros nav runas par pakaļu. Man vienkārši patīk pakaļas,” smējies Džeisons, kurš ar laikrakstu sarunājies pirms sava piektā studijas albuma „777” laišanas klajā.

image 2
Jason Derulo


Dziesmas „Wiggle” izpildītājs patlaban nodarbojas ar savas dziesmas „Colors”, kura kļuvusi par kompānijas Coca-Cola 2018.gada FIFA Pasaules kausa izcīņas himnu.Dziesmā, kurā tiek apdziedāta vienotība, iekļauts arī Coca-Cola reklāmas sauklis „Taste the Feeling” („Izgaršo sajūtu”), un kolumbiešu popzvaigznei Malumai (Maluma) ir palūgts iedziedāt šīs dziesmas versiju spāņu valodā, lai uzrunātu spāniski runājošos futbola fanus.Taču „Colors” nav gaidāmā futbola čempionāta oficiālā dziesma, šis gods pienākas Džeisona „iedvesmas avotam” Vilam Smitam (Will Smith), kurš tai par godu apvienojies ar Diplo, regetona zvaigzni Nicky Jam un kosoviešu dziedātāju Eru Istrefi (Era Istrefi).Intervijā ar britu laikrakstu „Daily Star” Derulo runājis par savām cerībām kādreiz pastrādāt kopā ar filmas „Neatkarības diena” („Independence Day”) zvaigzni.

„Mans lielākais iedvesmas avots un cilvēks, no kura ņemu vislielāko piemēru, ir Vils Smits, jo viņu iespējams vērot, darot pilnīgi visu,” kolēģi uzlielījis dziesmas „If I’m Lucky” izpildītājs. „Vai tā būtu spriedzes filma vai komēdija, viņš vienmēr ir līmenī.”

image 3
Jason Derulo


Novēlam arī Džeisonam vienmēr būt līmenī un varbūt vairāk koncentrēties uz kādu citu sievietes daļu (piemēram, smadzenēm)!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white