Džeimss Blants publiskojis emocionālu video dziesmai “Monsters”

Publicēšanas datums : 16.01.2020

Angļu dziedātāja Džeimsa Blanta (James Blunt) jaunākā albuma ‘Once Upon A Mind’, kas Lielbritānijas singlu topā ierindojies trešajā vietā, vienai no spēcīgākajām albuma dziesmām “Monsters” tapis emocionāls video, kurā piedalās izpildītāja smagi slimais tēvs.

Video filmēts Oksforšīrā, tā režisors ir Vons Arnels (Vaughn Arnell), kurš iepriekš veidojis video daudziem slaveniem mūziķiem, tai skaitā Robijam Viljamsam (Robbie Williams), grupām “The Spice Girls” un “One Direction” un Džordžam Maiklam (George Michael). Videoklipā īstenota Džeimsa iecere, iesaistīt savu tēvu: “Monsters video ir veltījums manam tēvam, kurš ir slims ar smagu nieru slimību, es viņam vaicāju vai viņš piedalīsies videoklipā kopā ar mani.”

Šī ir viena no intīmākajām dziesmām, kuru sacerējis Džeimss Blants, ko tagad papildina drosmīgi atklātais emocionālais video - dēla oda savam tēvam. Māja, kurā filmēts klips ir bijusi filmēšanas vieta arīdzan vienai no Džeimsa Bionda filmām ‘Quantum of Solace’.

Džeimss Blants dosies apjomīgā Eiropas koncertu tūrē ar pieturas punktiem kaimiņos: 3. jūnijā, Viļņā un 4. jūnijā,  Tallinā, visas tūres datumi - https://www.jamesblunt.com/tour

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

 

 

Mākslinieki: James Blunt

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white