Džeimss Arturs nosauc The Script par čūskām

Publicēšanas datums : 12.07.2018

Džeimss Arturs (James Arthur) ir paudis savas sajūtas par grupu The Script saistībā ar viņu nesenajām autortiesību apsūdzībām pret mākslinieku. 

Maijā nāca klajā ziņas, ka īru grupa The Script ir iesūdzējuši tiesā Džeimsu Arturu, apgalvojot, ka viņa 2016. gada hits “Say You Won’t Let Go” pārkāpj autoratlīdzību likumu, kopējot The Script dziesmu “The Man Who Can’t Be Moved”. Jau laikā, kad Arturs publicēja savu dziesmu, vairāki abu mākslinieku fani ievēroja līdzību starp dziesmām, taču līdz pat šā gada pavasarim nopietnu apsūdzību nebija. 

Tagad, uzstājoties BBC Radio 1 “Live Lounge”, kur Arturs izpildīja Džordžas Smitas (Jorja Smith) dziesmu “Blue Lights”, mūziķis nolēma veltīt dažus frīstaila repa vārdus populārajai grupai. Viņš repoja: 

“Vai jūs redzējāt – tie izmisušie vīri ķērušies pie izmisušiem līdzekļiem. Bet viņi nekad neredzēs kaut vienu sasodītu centu no manis. Es esmu dinamīts, katra rindiņa, ko rakstu, ir no manas dzīves. Tu vari likt saviem advokātiem mani apsūdzēt. Jūs bagātie ļautiņi, kas ir greizsirdīgi, gribat man ieriebt. Jums vajadzētu zināt, ka es nekad nesekoju scenārijam [angliski: The Script]. Es to saplēšu un apmetu otrādi; es esmu no Lielbritānijas pagrīdes. Es no nekā tiku līdz miljoniem, ar pirkstiem ierāvies sistēmā. Tāpēc paklausieties: čeks pie čeka, čeks, čeks, lai saskaitītu manu melodiju. Es iejaukšos jūsu lietās kā Rons Džeremijs (Ron Jeremy). Cilvēki turpina man teikt, ka esmu radīts virsotnei. Visas čūskas, kas ir pilnas ar greizsirdību, lūdz, lai es izgāztos. Jūs neko nevariet izdarīt, tikai iespert akmenim. Es būšu tik sasodīti augstu, es lidošu ar Spoku (Spock). Man ir nauda, mašīna – viss, ko es vienmēr esmu vēlējies.” 

Pavisam nesen Džeimss Arturs arī paziņoja savā Twitter profilā, ka viņa gaidāmais albums būs mākslinieka pēdējais ieraksts. Tomēr vairāki fani un Artura pārstāvji uzskata, ka šis ir tikai viens no mūziķa kārtējiem jokiem. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white