Džeims Artūrs izdod jaunu singlu “September”

Publicēšanas datums : 14.06.2021

 

Džeims Artūrs vasaru iesāk ar jaunu singlu “September”, kā arī izziņo savu ceturto studijas albumu “It’ll All Make Sense In The End”, kuru plānots izdot šī gada 8. oktobrī. 

“September” ir emocionāla balāde, kurā satiekas akustiska mūzika ar “trap” mūziku un vidēju tempu; to sarakstījis Džeims kopā ar Veinu Hektoru un to producējis “Red Triangle”.

Džeims saka: “Vienkārši sakot -  šī dziesma ir par grandiozu izgāšanos un  būšanu kopā ar pareizo cilvēku, kurš šādā neērtā brīdī ir kopā un tevi un  nepamet. Tā ir par to pašaizliedzīgo mīlestību, kuru jūti pret kādu cilvēku un velēšanos ar šo cilvēku kopā veidot ģimeni.”

Džeims Artūrs parakstīja jaunu ieraksta līgumu ar “Columbia Records”, kura ietvaros arī tiks izdots jaunais albums. Pirmais singls “Medicine”, kuru izdeva martā, bija autobiogrāfiska dziesma, kas ātri vien iekaroja Lielbritānijas radio dziesmu Top10 un šobrīd ir ieguvusi jau vairāk kā 40 miljonu klausījumu.

Par savu gaidāmo albumu “It’ll All Make Sense In The End” Džeims stāsta: “Strādājot pie šī albuma jau no pirmās dienas zināju, kādu skanējumu vēlos. Šī ir pirmā reize, kad ierakstu visu albumu vienā vietā un to patiesi var dzirdēt arī mūzikā. Ir kas ļoti komfortabls strādāšanā no savām mājām ar krietni mazāk cilvēkiem – man bija iespēja būt daudz atklātākam kā jebkad.”

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white