Džastins Timberleiks uzrunā Holivudas vīriešus: "Mums vajag sākt strādāt."

Publicēšanas datums : 07.12.2017

Mūziķis uzrunājis Holivudas vīriešus žurnāla “The Hollywood Reporter” ikgadējā “Sievietes izklaides biznesā” (Women in Entertainment) ceremonijā. 

Līdzīgi kā žurnāls “Billboard” pagājušajā nedēļā godināja mūzikas industrijas spožākās dāmas, šonedēļ filmu industrijas lēdijas godināja žurnāls “The Hollywood Reporter”. Svinīgajā brokastu ceremonijā, kas notika trešdien, 6. decembrī, no rīta, mūziķis Džastins Timberleiks (Justin Timberlake) kāpa uz skatuves, lai pasniegtu stipendijas sievietēm, kuras studē filmu vai TV jomā. 

“Spēcīgas, skaistas dvēseles. Es esmu pagodināts būt šeit kā jūsu pavadonis. Andželīna [Džoulija] (Angelina Jolie) mani brīdināja, ka es principā esmu uzaicināts šeit, lai tiktu izmantots seksistiskiem nolūkiem, tāpēc tas ir tikai godīgi,” savā uzrunā teica mūziķis. “Cilvēki kā Andželīna, Šerija [Lansinga] (Sherry Lansing), Šonda [Raimsa] (Shonda Rhimes), Nensija [Dubuka] (Nancy Dubuc) un jūs spēcīgie cilvēki, kas ir jaunāki par mani, patiešām tie, no kuriem es smeļos iedvesmu.” 

Dziedātājs, kas ir izpelnījies atzinību arī aktieru vidū, izteica pateicību savai mātei un savai sievai, Džesikai Bīlai (Jessica Biel), sakot: “Mani uzaudzināja spēcīga sieviete. Man palaimējas pārliecināt spēcīgu sievieti, lai apprec mani, un viņa šodien tika nominēta Kritiķu izvēles balvai (Critic’s Choice Award). Es būšu viņas k**e jebkurā laikā.” 

image 1
Justin Timberlake & Jessica Biel
 

“Vīriešiem, kas atrodas šajā telpā, es redzu daudz lielisku vīru, no kuriem es arī iedvesmojos,” turpināja Timberleiks. “Es domāju, ka patiesībā mēs visi esam šeit, jo mēs esam pelnījuši iespēju izteikties, stāties pretī netaisnībām. Mums vajag sākt strādāt. Tā nav tava atbildība, tā ir mūsu privilēģija, jo dienas beigās, ja tu esi gana laimīgs, ka tevi ir uzaudzinājusi spēcīga sieviete un tu esi pierunājis spēcīgu sievieti tevi apprecēt, tu sapratīsi, ka mēs esam nekas bez spēcīgām sievietēm mums līdzās.” 

image 2
Justin Timberlake & Jessica Biel
 

Ceremonijā Timberleiks pasniedza stipendijas 10’000 ASV dolāru vērtībā 21 studentei no Austrumu un Dienvidu Losandželosas. Tās bija tikai dažas no vērtīgajām balvām, kuras ceremonijas laikā tika piešķirtas vairākām sievietēm. Ar 16 kino industrijas līderēm, kas dominējušas 2017. gadā izklaides un mediju vidē, vari iepazīties šeit

Mākslinieki: Justin Timberlake

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white